آموزش بادکنک آرایی ساده برای مجالس

مجالس خود را به راحتی تزئین کنید

بادکنک آرایی برای مجالس مختلفی مثل جشن تولد، جشن عروسی و افتتاحیه فروشگاه‌ها استفاده می‌شود. در اینجا ۸ نوع بادکنک آرایی مدل قلبی، اسب تک شاخ، میوه‌ای، سقفی و… یاد داده شده است که به سادگی می‌توانید برای تم‌ها و جشن‌های مختلف از آن‌ها استفاده کنید. بادکنک آرایی از آنچه به نظر می‌رسد ساده‌تر است. در این آموزش می‌توانید مدل‌های زیبایی با وسایل ساده و دم دستی را بیاموزید. حتی با بادکنک‌های ساده گرد و لوله‌ای می‌توانید مدل‌های زیبا و خاص درست کنید.

بادکنک آرایی مدل قلبی 

برای درست کردن این مدل زیبا ابتدا باید یک قالب قلب با مقوا یا لوله‌های فومی بسازید. برای درست کردن قالب مقوایی باید مقواها را به قطعه‌های کوچک تبدیل کنید و با انهنای مناسب به حالت قلب به هم بچسبانید. بادکنک‌ها را در سایزهای مختلف باد کنید. بعد آنها را از انتها یکی در میان طوری که یکی به سمت داخل قلب و یکی به خارج از آن باشد، روی قالب بچسبانید.

بادکنک

به همین ترتیب یک ردیف کامل از بادکنک‌ها را روی قالب بچسبانید.

بادکنک

حالا بادکنک‌های دیگر را بین بادکنک‌های ردیف اول بچسبانید. سعی کنید بادکنک‌ها با سایز و رنگ‌های مختلف در کنار هم قرار گیرند تا زیبایی آن بیشتر به چشم بیاید. می‌توانید برخی از بادکنک‌ها را با نخ‌های کوچک به قالب وصل کنید تا کمی آویزان شده و حالت زیباتری به کار بدهند.

بادکنک

به این ترتیب بادکنک آرایی مدل قاب قلبی به زیبایی آماده شده است.

بادکنک

همچنین می‌توانید به جای قاب مقوایی یک قلب کامل روی مقوا درست کنید و بادکنک‌ها را در سایز و رنگ‌های مختلف روی آن بچسبانید. ادامه روند این تزیین نیز مثل مدل تو خالی آن است. از این مدل‌های زیبا می‌توانید برای تم‌های عاشقانه تولد و یا ولنتاین استفاده کنید.

بادکنکتزیین بادکنک‌های مدل دار 

این روش ساده‌ترین راه برای تزئین مجالس است. می‌توانید بادکنک‌های شکل دار مختلف تهیه کنید و با یک چیدمان مناسب همراه با گل به زیبایی آن را بیارایید.

بادکنک

بادکنک آرایی مدل کاکتوس 

برای این مدل بادکنک آرایی به بادکنک‌های سبز لوله‌ای و گرد نیاز دارید. بادکنک‌های لوله‌ای را باد کنید و آن‌ها را از سر به هم وصل کنید.

 • اگر می‌خواهید کاکتوس‌ها ایستاده باشند، بادکنک‌های کوچک گرد را روی قسمت‌های مختلف بادکنک لوله‌ای به هم وصل کنید. همچنین می‌توانید بادکنک‌های گرد را روی سر هم بچسبانید تا به یک کاکتوس حبابی تبدیل بشود.
 • برای درست کردن کاکتوس‌های بوته‌ای می‌توانید بادکنک‌های لوله‌ای باریک را از انتها در کنار هم بچسبانید و روی زمین قرار بدهید.

بادکنک

بادکنک آرایی مدل حیوانات 

این بادکنک آرایی زیبا و ساده را می‌توانید با کمک کودکان خود در منزل درست کنید. با استفاده از کاغذ رنگی، چسب و نخ‌های پلاستیکی طرح چشم، گوش و پوزه حیوانات مختلف را درست کنید. سپس شکل‌ها را روی بادکنک‌های معمولی بچسبانید و آن‌ها را خاص و زیبا کنید.

بادکنک

تزیین سقف 

این مدل ساده و در عین حال زیبا و مجلسی است. تنها کافی است بادکنک‌های رنگی را باد کرده و آنها را از سقف آویزان کنید. برای این کار می‌توانید از گاز هلیوم نیز استفاده کنید.

بادکنک

مدل دونات 

برای درست کردن این مدل بهتر است از بادکنک‌های حلقه‌ای و یا بادکنک‌های پهن استفاده کنید. اگر مدل حلقه‌ای دارید می‌توانید روی آن را رنگ آمیزی کنید. اگر از بادکنک‌های ساده استفاده می‌کنید می‌توانید روی بادکنک را رنگ‌آمیزی کرده و یا با کاغذ‌های رنگی دایره تو خالی درست کنید و روی بادکنک بچسبانید. سپس با کاغذ رنگی‌های کوچک روی آن را تزئین کنید.

بادکنک

مدل بستنی قیفی 

ابتدا بادکنک‌ها را باد کنید، بعد با استفاده از کاغذهای مربعی قیف درست کنید و روی سر بادکنک بچسبانید. حالا کافی است بادکنک‌ها را آویزان کنید و از زیبایی آن لذت ببرید.

بادکنک

مدل اسب تک شاخ 

برای درست کردن مدل تک شاخ به یک بادکنک بزرگ گرد و چند لوله‌ای باریک نیاز دارید. برای شاخ اسب می‌توانید از بادکنک‌های آماده استفاده کنید و یا یک بادکنک لوله‌ای باریک را حالت فنری بپیچید و روی سر بادکنک اصلی بچسبانید. سپس بادکنک‌های لوله‌ای دیگر را دور شاخ بچسبانید تا مو‌های اسب را تشکیل دهند. برای درست کردن گوش اسب شاخ دار می‌توانید از یک بادکنک گرد کوچک و یک بادکنک لوله‌ای کوتاه استفاده نمایید. همچنین می‌توانید گوش‌ها را با کاغذ یا مقوا درست کنید و روی بادکنک بچسبانید. در انتها با ماژیک صورت اسب را روی بادکنک نقاشی کنید.

بادکنک

جمع‌آوری و تنظیم: کاویاب

ممکن است شما دوست داشته باشید
3 نظر
 1. کیان می گوید

  با سلام ممنون از سایت خوب شما تشکر

 2. یگانه ظرافتی می گوید

  خیلی خوبهولی سخته

 3. سایه سلیمانی می گوید

  ممنون از سایت یزرگ و خوب شمااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا تشکرررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.