نکاتی که عروس خانم‌ها درباره جشن عروسی باید بدانند

خودتان را برای یک شب بی‌نظیر آماده کنید

همه دختر خانم‌ها دوست دارند که در محفل عروسی خود بدرخشند و بدون کوچکترین نقصی دیده شوند اما ممکن است برخی از دختران نتوانند آن طور که باید اندام خودشان را قبل از عروسی ایده آل کنند و بخشی از بدنشان چربی موضعی داشته باشد. اگر شما جزء این دختر خانم‌ها هستید و فرصت کمی تا جشن عروسیتان باقی مانده است، نگران نباشید، با این بخش همراه شوید تا بتوانید ترفندهایی را فراگیرید که شما را تبدیل به یک عروس جذاب کند.

راز انتخاب بهترین لباس عروس برای عروس خانم‌های زیبا

مهمترین بخش خرید قبل از عروسی مربوط به انتخاب لباس عروس است. بهتر است برای انتخاب لباس عروس مد روز و آنچه در رویای خود داشتید را فراموش کنید و با توجه به اندامتان یک لباس عروس مناسب انتخاب کنید، لباس عروسی که بتواند نقص‌های بدنی شما را بپوشاند تا بتوانید به یک عروس جذاب تبدیل شوید.

نکاتی برای انتخاب بهترین لباس عروس:

اگر اندامتان برجستگی کمی دارد و جزو افرادی با اندام مستطیلی شکل هستید بهتر است لباس عروس مدل ماهی انتخاب کنید زیرا این لباس برجستگی اندام شما را مشهود می‌سازد. اگر بالا تنه‌تان بزرگتر از پایین تنه‌تان است از لباس عروسی استفاده کنید که نیم تنه گن شکل و تنگ داشته باشد و دامن آن پفی باشد. اگر پایین تنه شما بزرگ است لباس عروسی انتخاب کنید که از زیر سینه گشاد می‌شوند. اگر بازوهایتان بزرگ است و یا کمی مشکل قوز دارید بهتر است لباس عروستان آستین‌دار یا آستین حلقه‌ای باشد و از پوشیدن لباس عروس دکلته جدا خودداری کنید. اگراندام‌تان ایده آل است هر لباس عروسی را که دوست دارید می‌توانید انتخاب کنید اما پیشنهاد ما این است که یک لباس عروس ساده و کشیده انتخاب کنید و با آن ظرافت‌های اندامتان را بیشتر آشکار سازید.

عروس

لباس زیر مناسب لباس عروسی‌تان را بخرید

یکی دیگر از خریدهای مهم قبل از عروسی خرید لباس زیر مناسب برای لباس عروس است. باید بدانید اگر لباس زیرتان مناسب نباشد ممکن است ظاهر لباس عروستان را بد نشان دهد. لباس زیر تنگ موجب برآمدگی و فرورفتگی در بدن می‌شود بنابراین دقت کنید که لباس زیرتان دقیقا اندازه بدنتان باشد تا اندام شما در لباس عروس بی‌نقص به نظر آید. اگر یک لباس عروس تنگ انتخاب کرده‌اید باید بدانید، لباس زیرتان باید دقیقا اندازه بدنتان باشد زیرا در غیر اینصورت بند لباس زیرتان از زیر لباس برجسته می‌شود یا نوار آن سبب جمع شدن پوست و بالا و پایین رفتن لباس زیر و ایجاد حالت برآمدگی و تو رفتگی در ناحیه پشت و زیر سینه‌تان می‌گردد. قبل از خرید لباس زیر مخصوص لباس عروس کیفیت آن را در نظر بگیرید و شرایط تعویض آن را از فروشنده بپرسید.

راز زیبایی عروس خانم‌ها در عکس‌های به یادماندنی شب عروسی

امروزه بیشتر عروس خانم‌ها از لحظات زیبای جشن عروسی‌شان تصاویری را ثبت می‌کنند . بهتر است برای اینکه تصویرتان به بهترین شیوه ممکن ثبت شود و در خاطره‌ها ماندگار گردد ژست‌ها عالی بگیرید. اگر می‌خواهید یک عکس خوب داشته باشید باید ژست خوبی نیز بگیرید، برخی از این ژست‌ها را برایتان بازگو می‌کنیم.

  • هنگام گرفتن عکس سرتان را مقداری پایین بگیرید تا تیزی چانه‌تان مشهود گردد.
  • هنگام گرفتن عکس بایستید و خود را کمی به راست یا چپ متمایل کنید تا اندامتان کشیده‌تر ثبت شود.
  • برای لاغرتر افتادن در عکس، شانه‌های خود را بالا بدهید و روبه دوربین بگیرید سپس پایین تنه‌تان را به سمت دیگری متمایل کنید.
  • اگر دوست دارید که اندامتان در عکس عروسیتان بی نقص به نظر برسد ایستاده ژست بگیرید زیرا حالت نشسته اندامتان را چاق‌تر نشان می‌دهد.

هنگام گرفتن عکس عروسی و حضور در محفل عروسی بهتر است شانه‌های خود را عقب نگاه دارید و قوز نکنید و پشتتان را صاف بگیرید مانند اینکه میله‌ای در پشتتان قرار دارد که نباید بگذارید خم شود. به جای این که بازوهایتان را به بدن‌تان بچسبانید کمی آنها را از خود دور کنید و کف دست‌هایتان را با متانت در دو سمت کمر و پایین تنه‌تان بگذارید.

با رژیم غذایی پیش از عروسی آشنا شوید.

راز قد بلند و کشیده دیده شدن عروس خانم‌ها در شب عروسی

یکی از ترفندهای مناسب عروس خانم‌ها در شب عروسی برای قدبلندتر به نظر رسیدن پوشیدن کفش پاشنه دار است. پوشیدن کفش پاشنه بلند نه تنها سبب افزایش قد می‌شود بلکه در چشم بیننده مقدار وزن نیز تعدیل می‌گردد وافرادی که کفش پاشنه دار می‌پوشند لاغرتر به نظر می‌رسند. بهتر است اندازه پاشنه کفش عروس بیش از ۸ سانتی متر نباشد.

عروس و پاکسازی

نکاتی برای زیباتر به نظر رسیدن عروس خانم‌ها

زیبایی دست و ناخن در معرض دید قرار خواهد گرفت و بسیار مهم است بنابراین به ناخن‌هایتان شکلی زیبا بدهید و پوست دستتان را مرطوب نگه دارید. پوست مهم‌ترین پایه زیباییست پس چند ماه قبل از عروسی حتما به یک دکتر پوست مراجعه کنید. اگر دوست دارید در عروسی‌تان برنزه باشید ۴ ماه زودتر از مراسم با یکی از شیوه‌های برنزه کردن برنزه کنید