ایده‌های جالب برای تزئین سرویس بهداشتی

به زیبایی سرویس بهداشتی اهمیت دهید

اغلب ما عمده وقت و هزینه و خود را برای زیبایی و تزئین فضاهای عمومی تر مثل نشیمن و اتاق خواب قرار می‌دهیم و فضاهای خصوصی تر خود را از یاد می‌بریم، هیچ قاعده و قانونی نیست که فضای خصوصی‌تر مثل سرویس‌های بهداشتی را نباید تزئین کرد! چه اشکالی دارد که این فضاها را نیز به زیبایی یک نشیمن مجلل تزئین کنیم! برای داشتن تزئین سرویس بهداشتی زیبا نیاز نیست کار سختی انجام دهید کافی است کاشی‌های سرد همیشگی را تغییر دهید، می‌توانید کاشی‌های خود را رنگ نمایید و از دو بافت متفاوت برای دیوارهای خود استفاده کنید، با تغییر رنگ و بافت کاشی‌ها می‌توانید فضای سرویس بهداشتی خود را از حالت همیشگی خارج کنید.

تزئین سرویس بهداشتی

برای فضای اطراف روشوی خود از دکوری‌های کوچک استفاده کنید، یک گلدان، شمع‌های معطر، عود و یا حتی شیشه‌های زیبای عطرهایتان همگی می‌توانند فضای سرویس بهداشتی شما را متفاوت جلوه دهند.

تزئین سرویس بهداشتی

شاید کمی غیر منطقی به نظر برسد اما باید بگویم در طراحی فضای داخلی چه نشیمن و چه سرویس بهداشتی شما هیچ قاعده و قانونی وجود ندارد! خودتان را محدود به قواعد نا نوشته‌ی دکوراسیون داخلی نکنید، از سنگ‌های آنتیک برای جلوه‌ی بیشتر دیوار پشت رو شوی خود استفاده کنید، یک گلدان، دو قاب عکس می‌تواند فضای سرویس بهداشتی شما را متفاوت جلوه دهد، امتحان کنید حتما لذت خواهید برد.

تزئین سرویس بهداشتی

اگر در سرویس بهداشتی شما فضای کافی دارد می‌توانید جزئیات بیشتری به آن اضافه کنید، یک نردبان و چهارپایه‌ی دکوپاژ شده به خوبی می‌تواند برای فضای شما مناسب باشد، این نردبان می‌تواند جای حوله‌های دستی شما باشد.

تزئین سرویس بهداشتی

آینه‌ها و دیوار کوب‌های خود هماهنگ انتخاب کنید، به سادگی می‌توانید با انتخاب یک آینه و دیوار کوب مناسب فضای سرویس بهداشتی خود را از حالت ساده‌ی همیشگی خارج کنید. در انتخاب آینه‌های خود نیز دقت کنید از آینه‌های قاب دار استفاده کنید و همیشه آنها تمیز نگه دارید.

تزئین سرویس بهداشتی

رخت آویز حمام خود را از حالت همیشگی خارج کنید، به سادگی می‌توانید با یک استیکر با مزه چند هنگر ساده یک رخت آویز بی‌نظیر و مقرون به صرفه داشته باشید،حتی اگر دست به هنر هستید می‌توانید طرح مورد نظر را خودتان روی دیوارتان بکشید و لذت ببرید!

تزئین سرویس بهداشتی

با یک صندلی قدیمی جای حوله بسازید! یک ایده‌ی بی‌نظیر برای شما استفاده از همین عناصر کوچک است، پشتی یک صندلی قدیمی را جدا کنید و آن را رنگ بزنید حتی می‌توانید از هنر دکوپاژ یا پتینه نیز برای این منظور استفاده کنید و آن را یک شلف وصل کنید و به دیوار بکوبید، و یک جا حوله‌ای متفاوت خودتان بسازید!

تزئین سرویس بهداشتی

انواع مدل برای تزئین سرویس بهداشتی 

تزئین سرویس بهداشتی

تزئین سرویس بهداشتی

تزئین سرویس بهداشتی

تزئین سرویس بهداشتی

تزئین سرویس بهداشتی

تزئین سرویس بهداشتی

جمع‌آوری و تنظیم: کاویاب

ممکن است شما دوست داشته باشید
1 نظر
  1. مرسانا می گوید

    خیلی دوسش داشتم

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.