ایده‌هایی برای دکوراسیون خانه عروس

چیدمان خانه عروس از بهترین خاطرات مراسم عروسی می‌باشد

در زندگی هر انسانی، لحظات شروع یک مسیر، از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. اهمیت این لحظات زمانی بیشتر می‌شود که مربوط به تصمیمات مهم زندگی باشد. یکی از این تصمیمات، ازدواج و شروع زندگی مشترک است. گذشته از این تصمیمات مهم، یکی از مسائلی که برای تمامی عروس‌های ایرانی اهمیت ویژه‌ای دارد، نحوه چیدمان و دکوراسیون خانه عروس است.

دکوراسیون خانه عروس ایرانی باید چگونه باشد؟ 

امروزه اغلب زوج‌های جوان، زندگی مشترکشان را در منازل کوچک یا اجاره‌ای شروع می‌کنند. شاید این مسئله سبب ‌شود تا تصور کنید، نمی‌توانید ایده‌های خلاقانه خود را به اجرا بگذارید، اما شما می‌توانید با اجرای ایده‌های موقت و قابل انتقال، منزل خود را به بهترین شکل طراحی کرده و حتی خانه اجاره‌ای را نیز به زیباترین نحو ممکن تزیین کنید. از جمله کارهای شیرین و لذت بخش قبل از مراسم عروسی تزیینات عروس می‌باشد، بسیاری از عروس خانم‌ها و آقا دامادها علاقمندند تا برای چیدمان و تزیین اتاق پذیرایی، اتاق خواب، سرویس بهداشتی و همچنین آشپزخانه از ایده‌های جدید و منحصر به فرد استفاده کنند. برای کمک به این عزیزان مجموعه‌ایی دیدنی از مدل‌های تزیینات خانه عروس را گردآوری نموده‌ایم که از جمله جدیدترین و زیباترین تزیینات محسوب می‌گردند و می‌توانند به عنوان الگو برای همه تازه عروس و دامادها مورد استفاده قرار بگیرند.

مدل‌های تزیینات خانه عروس و داماد جدید و شیک 

چیدمان جهیزیه منزل عروس و داماد باید بر اساس سلیقه و به سبک دلخواه عروس و داماد باشد و موجبات راحتی و رضایتمندی آنان را فراهم کند. ایده گرفتن از مدل‌ها و تزیینات جالب و شیک می‌تواند موجب زیباتر شدن منزل عروس و داماد و همچنین ایجاد حس شادی و آرامش بیشتر گردد. به همین منظور در مجموعه پیش رو، جدیدترین و خلاقانه‌ترین ایده‌ها برای تزیینات خانه عروس را ارائه می‌نماییم، که امیدواریم این گونه تزیینات موجبات رضایت شما عزیزان را فراهم نمایید و برای دیزاین و تزیین منزل عروس و داماد از تزیینات ارائه شده الگوبرداری کنید و به شکلی دلپسند و زیبا خانه عروس را بیارایید.

سبک‌های دکوراسیون داخلی برای منزل عروس 

سبک مدرن برای خانه عروس 

در سبک مدرن، بیش از اینکه وسایل دیده شود نحوه چیدمان آن‌ها به چشم می‌آید. بنیان اصلی سبک مدرن به کارگیری رنگ‌های روشن و استفاده از خطوط منظم است و معمولا نیز به دو حالت رسمی و غیررسمی تقسیم می‌شود. در سبک مدرن رسمی خطوط منظم به کار برده می‌شود و تنوع رنگ در آن کم است. در سبک مدرن غیررسمی، از وسایل ساده با تنوع رنگ بیشتر استفاده می‌شود.

سبک سنتی یا کلاسیک برای خانه عروس 

یکی از بهترین و پرطرفدارترین سبک‌های دکوراسیون، سبک سنتی می‌باشد. بنیاد این سبک بر استفاده از اشیاء سنتی بنا شده است. زیبایی این سبک زمانی بیشتر می‌شود که هیچ شی متضادی بین وسایل نباشد. در این سبک از رنگ‌های سبز، هلویی، بادنجانی و… استفاده می‌شود. البته ترکیب رنگ‌های طلایی و زرشکی یکی از پر طرفدارترین رنگ‌های این سبک به شمار‌ می‌آید که می‌توانید آن را با انواع مبلمان کلاسیک و یا مبلمان استیل و سلطنتی فراهم کنید.

سبک تلفیقی منزل عروس 

اولین مسئله‌ای که ممکن است بسیاری از عروس و دامادها، برای چیدمان منزل خود با آن مواجه شوند وجود سلایق متفاوت می‌باشد. این مشکل، سبب شکل‌گیری سبک تلفیقی شده است بهترین راه برای حل این مشکل، ترکیب نظرات با یکدیگر می‌باشد. این سبک، جمع بین زیبایی‌های دو یا چند سبک می‌باشد از این رو زیبایی خاص خود را دارد. برای اعمال این سبک، شما می‌توانید از فرش مدرن در کنار مبلمان استیل یا کلاسیک و یا بالعکس، از فرش سنتی ایرانی در دکوراسیون امروزی استفاده کنید.

سبک روستایی برای منزل عروس 

در سبک روستایی بیشتر از وسایل ساده استفاده می‌شود و اغلب از رنگ‌هایی که در طبیعت وجود دارد مانند قهوه‌ای و سبز بهره می‌برند. چیدمان سبک روستایی باید تداعی کننده فضا‌های طبیعی باشد. از این رو به کار بردن چوب، سنگ و اشیاء طبیعی، از دیگر ویژگی‌های این سبک است. سبک روستایی را می‌توان نمونه‌ای از دکوراسیون خانه‌های سنتی ایرانی دانست

 

مدل‌های دکوراسیون خانه عروس 

دکوراسیون خانه عروس

دکوراسیون خانه عروس

دکوراسیون خانه عروس

دکوراسیون خانه عروس

دکوراسیون خانه عروس

دکوراسیون خانه عروس

دکوراسیون خانه عروس

دکوراسیون خانه عروس

دکوراسیون خانه عروس و دستشویی

دکوراسیون خانه عروس و تخت خواب

جمع‌آوری و تنظیم: کاویاب

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.