ترفندهایی برای یک سفر لذتبخش و راحت

راحت و آسوده خاطر سفر کنید

میلیون ها نفر در سراسر جهان در حال سفر کردن هستند، چه سفرهای خارجی و چه داخلی. این سفرها هم می تواند خسته کننده و هم جذاب باشد. ترفندهای کوچکی هستند که به شما کمک می کنند سفر جذاب و راحتی داشته باشید. اکثر گردشگران نمی دانند که با چند ترفندهای کوچکی می توانند در زمان، انرژی، پول و جا صرفه جویی کنند. ما در این مطلب به  ترفندهایی اشاره می کنیم که به سهولت و راحتی سفر شما کمک می کند.

هر زمان قصد رزرو هتل یا پرواز داشتید، حتما از مرورگر خصوصی استفاده کنید زیرا بسیاری از این پورتال های آنلاین مسیر سایت هایی که بازدید کرده اید را دنبال می کنند، به همین خاطر قیمت بالاتری را به شما ارائه می کنند.

اگر جزء آن دسته گردشگرانی هستید که چمدان سنگین می بندند، این ترفند به دردتان می خورد. وقتی در حال بستن چمدان هستید، به جای تلنبار کردن وسایل بر روی هم، بایستی آنها را رول کنید و سپس در چمدان جا دهید. با این کار فضای زیادی در چمدان خواهید داشت.

رول کردن وسایل برای راحتی سفر
برای آنکه وسایل جای کمتری در چمدان اشغال کند، آنها را رول کنید

یک دستمال کاغذی خشک در چمدان بگذارید تا لباس ها تمیز نگه داشته شوند و از بو گرفتن لباس ها جلوگیری شود.

دستمال خشک برای چمدان سفر
برای حفظ تمیزی و جلوگیری از انتشار بوی نامطبوع در لباس ها، یک دستمال خشک در چمدان بگذارید

مشکلی که اکثر دختران در سفر با آن مواجه می شوند، گوریده شدن و به هم پیچیدن زیورآلاتشان است. وقتی زیورآلات به هم گره می خورند، جدا کردن آنها از یکدیگر کار سختی خواهد بود و انرژی و زمان زیادی صرف می کند. برای جلوگیری از این اتفاق می توانید از یک جعبه قرص برای نگهداری زیورآلات استفاده کنید. این کار سبب می شود زیورآلات مرتب شوند و از شکستن و خراب شدن زیورآلات جلوگیری شود.

جعبه زیورآلات برای راحتی سفر
برای نگهداری زیورآلات می توانید از جعبه قرص استفاده کنید

سشوار و وسایل برقی آرایشی را می توانید در محفظه های پارچه ای یا پلاستیکی قرار دهید تا هم جای کمتری اشغال کند و هم به سایر وسایل آسیبی نرساند.