آموزش تزئین میز غذا با دستمال کاغذی و دستمال سفره

به راحتی میز زیبایی برای مهمان‌هایتان تدارک ببینید

برای داشتن یک میزبانی خوب و یا خلق یک وعده غذایی به یاد ماندنی برای همسرتان در کنار تهیه‌ی غذای خوب تزیین و چیدمان میز ثاتیر فوق العاده‌ای خواهد داشت. هنر سفره آرایی هنری تقریبا گسترده و البته پر طرفدار است که بخش خواص و ویژه این هنر تزئین دستمال سفره و دستمال کاغذی است که داشتن خلاقیت در تا زدن و تزیین دستمال سفره نقشی مهم را دارد که در این بخش نمونه‌ای بسیار زیبا را با آموزش تصویری مرحله به مرحله می‌بینید.

برگزاری هر جشن و مراسمی می‌تواند سرشار از ایده‌های خلاقانه و نوآورانه باشد. دستمال سفره به عنوان المانی که در بیشتر جشن‌ها و مراسم از آن استفاده می‌شود می‌تواند به شکل کاملا خلاقانه‌ای تا شده و جلوه‌ی خاصی را به مراسم شما ببخشد. هر چند این نوع تزیین سفره ممکن است پیش پا افتاده یا قدیمی به نظر برسد اما واقعیت این است که از آنجایی که دستمال سفره در همه جشن‌ها و مراسم مورد استفاده قرار می‌گیرد می‌توان مانور زیادی روی آن داد و آن را به زیباترین شکل ممکن تزیین کرد. تزیین‌های خلاقانه‌ی بسیاری برای تاکردن دستمال سفره وجود دارد که هر کدام به نوع خود می‌تواند جلوه‌ی بی‌نظیری را ایجاد کند.

از طرفی بسته به نوع مراسمی که قرار است برگزار کنید می‌توانید مدل متناسب با آن مراسم را انتخاب کنید. به عنوان مثال اگر قرار است میزبان دوستان فرزند خود به مناسبت جشن تولد فرزندتان باشید می‌توانید مدل‌های فانتزی و شیکی را انتخاب کنید که کودک پسندتر باشند. اما اگر قرار است به مناسبت سالگرد ازدواج یا جشن ولنتاین میزی بچینید باید رنگ و مدل دیگری برای دستمال‌ها انتخاب کنید تا میز زیبایی را برایتان ایجاد کند و بیشتر جلب توجه کند. در ادامه با ما همراه باشید تا چند مدل زیبا از ایده‌های خلاقانه تا کردن دستمال سفره را به صورت گام به گام با هم ببینیم.

ایده‌های خلاقانه برای تزیین دستمال سفره 

دستمال کاغذی و تزئین میز

دستمال کاغذی

دستمال کاغذی

دستمال کاغذی

دستمال کاغذی

دستمال کاغذی و تزئین میز

دستمال کاغذی و تزئین میز

دستمال کاغذی و تزئین میز غذا

دستما کاغذی و تزئین میز غذا

دستمال کاغذی و تزئین میز غذا

دستمال کاغذی و تزئین میز

دستمال کاغذی و تزئین میز

جمع‌آوری و تنظیم: کاویاب

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.