نکاتی برای تنظیم امنیت گوشی اندروید

ابتدا به سراغ تنظیمات یا setting  گوشی خود بروید، Security را انتخاب کنید

0

در مطلب امروز قصد داریم نحوه ایجاد تنظیمات امنیت گوشی اندروید را آموزش دهیم:

گاهی اوقات ممکن است ناخواسته برخی از برنامه‌­ها را دانلود و نصب کنید یا اینکه هنگام وب‌گردی برخی از وبسایت­‌هایی که منابع ناشناخته هستند و دارای اعتبار معتبری نیستند را مرور کنید که برای امنیت گوشی خطر دارد. برای جلوگیری از آسیب رساندن به گوشی، به مسیر تنظیمات رفته و بر روی رابط Security کلیک کنید و  Unknown sources را غیر فعال کنید. با انجام این روند، برنامه­‌هایی با منابع ناشناخته، قادر به دانلود و نصب در گوشی اندروید نخواهد بود.

با پیشرفت کیفیت دوربین گوشی‌­های هوشمند، کاربران عکس­‌های شخصی بسیاری را بر روی گوشی خود ذخیره می‌­کنند، پیام­‌های متعدد و اطلاعات سایر مخاطبین خود را نیز بر روی گوشی نگه می­‌دارند. بنابراین لازم است گوشی هوشمند خود را قفل کنید و با استفاده از کد حفاظتی از اطلاعات خود مراقبت کنید.

امنیت گوشی اندروید و قفل

همچنین می‌­توانید بر روی سیم کارت خود پین کد قرار دهید تا در صورت از دست دادن گوشی، افراد نتوانند به اطلاعات و مخاطبان شما دسترسی داشته باشند.

ابتدا به سراغ تنظیمات یا setting  گوشی خود بروید، Security را انتخاب کنید، سپس گزینه Set Up SIM Card Lock و در نهایت PIN را در سیم کارت خود وارد کنید. پس از این فرآیند، دیگران نمی‌­توانند از گوشی شما برای برقراری تماس یا ارسال پیام بدون وارد کردن PIN استفاده کنند.

منبع recovery-android.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.