با محبوب‌ترین جاذبه‌های گردشگری اندونزی آشنا شوید

اندونزی کشوری با فرهنگ و هنرهای متنوع

مجموعه‌ای از ۱۷۵۰۸ جزایر آتشفشانی (که ۸۰۰ تای آنها غیرفعال است)، ۳۰۰ گروه قومی، ۷۱۹ زبان، این کشور آسیای جنوب شرقی را متفاوت از بقیه قسمت‌های دنیا کرده‌است. با جاذبه‌های گردشگری اندونزی بیشتر آشنا شوید:

Ubud

جاذبه‌های گردشگری اندونزی و Ubud

اوباد که پس از فیلم eat,pray,love شهرت پیدا کرد، جاذبه‌ها و زیبایی‌های بسیاری در خود دارد. این شهر در ارتفاع قرار گرفته و مجموعه‌ای از هنرهای سنتی و معنوی، مراکز یوگا، سالن‌های ماساژ، غذاهای ارگانیک و گالری‌های بسیاری در خود دارد. از شالیزارها گرفته تا معابد هندو و زیارتگاه‌های سنگی از جاذبه‌های بصری دیگر آن است. مسافرانی که به سلامتی فکر و جسم اهمیت می‌دهند، از این فضای بکر لذت خواهند برد.

Jakarta

جاکارتا و جاذبه‌های گردشگری اندونزی

پایتخت اندونزی یک کلانشهر واقعی است، ۱۰ میلیون نفر در این شهر سکونت دارند و ۱۰۰ گروه قومی مختلف در آن زندگی می‌کنند. از ساختمان مستعمره هلندی Kota Tua تا معابد چینی Glodok معماری شهر منعکس‌کننده تاثیر فرهنگ‌های مختلف است. موزه ملی این شهر مجموعه عظیمی از مجسمه‌ها، سرامیک‌ها و جواهرات است. جاکارتا همچنین با داشتن بازارها و مراکز خرید مدرن که انواع مختلف کالاها از عتیقه تا صنایع دستی در آنها به فروش می‌رسد، محبوب کسانی است که عاشق خرید کردن هستند.

Yogyakarta

Yogyakarta و جاذبه‌های گردشگری اندونزی

این شهر پایگاه هنری و معنوی فرهنگ جاوایی است. در طی روز رقص‌های سنتی و کنسرت‌ها در فضای آزاد اطراف کاخ سلطان که متعلق به قرن ۱۸ است، برگزار می‌شود. می‌توانید صنایع دستی محلی همچون باتیک (batik ) و کالاهای چرمی خریداری کنید. موزه Sonobudoyo هنر جاوایی، عروسک‌ها، ماسک‌ها، سلاح‌ها، مجسمه‌ها، پارچه‌ها و آلات موسیقی را به نمایش می‌گذارد.

Lombok

لومبوک و جاذبه‌های گردشگری اندونزی

لومبوک در غرب استان Nusa Tenggara واقع شده و بخشی از مجمع الجزایر Lesser Sunda است. موج سواری در این منطقه بسیار رواج دارد. در غرب آن سواحل Senggigi و چند معبد مهم قرار گرفته‌است. در ارتفاعات مرکزی، کوه‌های رینجانی یا Gunung Rinjani قرار دارد که آتشفشان فعال است. پارک ملی لومبورک جایی است برای لذت بردن از جنگل‌های محافظت شده، چشمه‌های آب گرم و آبشارها.

Kampung Pelangi