جاذبه های گردشگری شگفت‌انگیز و رویایی در جهان

سفر دور دنیا

تبلیغات گسترده‌ای در دنیا انجام می‌شود که جهان را مکانی پرمخاطره و خطرناک نمایش دهد. اما گردشگران آگاهند که این با واقعیت فرهنگ‌ها و مناطقی که منتظر کشف شدن هستند، بسیار دور است. این جهان آغوش باز و میهمان‌پذیری دارد. این واقعیت برای گردشگران قابل قبول است اما تصور آن برای کسانی که تا به حال سفر نکرده‌اند، دشوار است. کسانی که در آن سوی کره زمین زندگی می‌کنند چندان هم بیگانه از ما نیستند.

از رخوت ناشی از زندگی روزمره فرار کنید. به دوردست‌ها سفر کنید و خود را برای تماشای شگفت‌انگیزترین مناطق جهان آماده کنید. باورهای قدیمی را کنار بگذارید. دنیا پر از جاهای هیجان‌انگیزی است که نباید در زندگی از دست داد.

Zanzibar

جاذبه های گردشگری شگفت انگیز و رویایی در جهان

جزیره زانزیبار که در خط ساحلی اقیانوس هند مابین تانزانیا و شمال دارالسلام قرار گرفته است، با جزایر گرمسیری خیره‌کننده خود از قدیم فضای بسیار رمانتیکی داشته است. در بخش مرکزی این سرزمین شرایط برای کوه‌پیمایی و سافاری مهیاست . علاوه بر این می‌توان به ارتفاعات کلیمانجارو که بلندترین ارتفاعات آفریقا است، صعود کرد.


شبه‌جزیره Baja، مکزیک

جاذبه های گردشگری شگفت انگیز و رویایی در جهان

دومین شبه‌جزیره بزرگی است که ۱۲۰۰ کیلومتر مساحت دارد و مکانی مناسب برای فرار از زندگی روزمره است. از هر طرف چشم‌انداز خیره‌کننده‌ای دارد از جمله روستایی در دامنه کوه با آسمانی آبی.باید نشست و به غروب خورشید نگریست و محو تماشای اقیانوس آرام شد. با موج‌سواری و راه رفتن از میان دره‌ها آدرنالین خون شما بالا می‌رود و از تماشای ستارگان درخشان در آسمان لذت می‌برید. هر چقدر هم که بخواهید از زمانتان برای کسب بیشترین لذت استفاده کنید باز هم مطمئن باشید چیزهای بیشتری در باجا برای لذت بردن وجود دارد.


جنگل بامبو Arashiyama (آراشیاما) در ژاپن

جاذبه های گردشگری شگفت انگیز و رویایی در جهان

آراشیاما جاذبه‌های بسیاری دارد همچون پل Togetsukye، رستوران‌های کوچک، مغازه‌های کوچک، باغ‌های بامبو و قایق‌های تفریحی. در آغاز آوریل و اواسط نوامبر به خاطر رنگ‌های پاییزی و شکوفه‌های گیلاس جذابیت بیشتری پیدا می‌کند. در ماه دسامبر چراغانی خیابان‌ها در شب ، خیره‌کننده است.


Sossusvlei نامیبیا

جاذبه های گردشگری شگفت انگیز و رویایی در جهان

این مکان که در منطقه حفاظت شده قاره آفریقا قرار گرفته ، جاذبه‌ای شناخته شده و تماشایی است. این مطقه به وسیله تپه‌های ماسه‌ای قرمز و گودال‌های بزرگی از نمک سفید احاطه شده. بازدید از این منطقه در هر زمان از سال امکان‌پذیر است. بعضی از تپه‌های شنی این منطقه از بلندترین تپه‌های شنی جهان هستند که ارتفاع آنها به ۴۰۰ متر می‌رسد. علاقه‌مندان به عکاسی صبح و عصر در این منطقه می‌توانند عکس‌های شگفت‌انگیزی بگیرند.


کوه‌های سنگی شمال آمریکا