نحوه جدا کردن حساب کاربری اینستاگرام از فیس‌بوک

غیرفعال کردن حساب کاربری اینستاگرام و فیس‌بوک

حساب کاربری مشترک اینستاگرام و فیس‌بوک دارای مزایای زیادی است. شما به راحتی می­‌توانید عکس‌­های اینستاگرام خود را در صفحه فیس‌بوک به اشتراک بگذارید.

بنا به دلایلی ممکن است تمایل داشته باشید حساب کاربری مشترک را غیر فعال کنید. با ما همراه باشید تا با چند مرحله ساده این کار را انجام دهیم:

نحوه غیرفعال کردن حساب کاربری اینستاگرام و فیس‌بوک

ابتدا برنامه اینستاگرام را اجرا کنید:

  • به قسمت Settings بروید و در مسیر پایین گزینه Linked Accounts  > Facebook را ضربه بزنید.
  • برای غیرفعال کردن این حساب مشترک روی Unlink Account ضربه بزنید.
  • در سیستم عامل  iOS، پیامی نمایان می­‌شود که در صورت اطمینان از غیر فعال کردن حساب کاربری فیس بوک ، روی گزینه Yes, I’m Sure ضربه بزنید.

اگر یک حساب کسب و کار  در اینستاگرام داشته باشید، ابتدا باید به حساب شخصی خود بازگردید. برای این کار به قسمت Options بروید و در مسیر پایین Business Settings روی گزینه Switch Back to Personal Account ضربه بزنید.

اکنون هر پست جدیدی که در اینستاگرام به اشتراک می­‌گذارید در فیس‌بوک نمایان نمی­‌شود و مخاطبین فیس‌بوک هنگام ورود به صفحه شما در قسمت اشتراک‌گذاری تصاویر، برنامه اینستاگرام را مشاهده نخواهند کرد.

نحوه حذف پست‌های اینستاگرام از فیس‌بوک

اگر تمایل دارید پست‌های اینستاگرام  به اشتراک گذاشته را از صفحه فیس‌بوک خود حذف نمایید، در صفحه فیس‌بوک  مراحل زیر را انجام دهید:

  • از طریق مسیر Settings > Apps اقدام کنید و در صورت مشاهده نکردن اینستاگرام، روی « See More» کلیک کنید.
  • سپس رویInstagram  کلیک کنید.
  • در پایین صفحه نمایش که باز می‌شود، به گزینه Remove App ضربه بزنید.

جدا کردن حساب کاربری فیس‌بوک در اینستاگرام

  • در پنجره‌ای که نمایان می‌­شود، برای حذف تمام پست­‌های اینستاگرام  به اشتراک گذاشته شده در صفحه فیس‌بوک مانند تصویر پایین، تیک کادر نمایش داده شده را فعال کنید. در نهایت برای تکمیل روند انجام شده روی Remove کلیک کنید.

جدا کردن حساب کاربری اینستاگرام در فیس‌بوک

منبع makeuseof.com