خوش شانسی و بدشانسی با راه حل های فنگ شویی

با چیدمان صحیح خوش اقبالی را به منزل بیاورید

طبق آموزه‌های فنگ شویی می‌توانیم با دکور و چیدمان مناسب خوش شانسی و اقبال را به خانه‌های‌مان بیاوریم و همینطور بالعکس یکسری چیدمان‌ها در دکوراسیون می‌تواند بدشانسی را مهمان خانه‌های‌مان کند.

خوش شانسی
در خانه گل قرار دهید تا خوش شانسی با خود بیاورد

گل‌های تازه:

در فنگ شویی باور بر این است در خانه‌ای که گل‌های تازه وجود داشته باشد خوش شانسی مهمان آن خانه است. اما این گل‌ها نباید ساقه خاردار داشته باشد چون جلوی انرژی “چی” (همان انرژی که در اطراف بدن ما در جریان است) را می‌گیرد.

خوش شانسی
رنگ درب خانه می‌تواند معرف خوش شانسی در خانه‌ها باشد

رنگ درب خانه:

رنگ درب خانه می‌تواند معرف خوش شانسی در خانه‌ها باشد. بر اساس فنگ شویی درب‌های جنوبی باید قرمز یا نارنجی و درب‌های شمالی باید به رنگ آبی و مشکی باشد. درب‌های غربی سفید یا خاکستری و درب‌های شرقی قهوه‌ای و سبز. این رنگ‌ها می‌توانند خوش شانسی را به خانه ها بیاورند.

خوش شانسی
قرار دادن تخت به صورت مورب خوش شانسی می‌ آورد

نحوه چیدمان مبل:

خیلی‌ها معتقدند که چیدمان مبل‌ها به شکل دایره‌ای به جریان انرژی در خانه کمک می‌کند. همچنین قرار دادن تخت به صورت مورب در مقابل درب اتاق خواب می‌تواند انرژی بخش باشد.

خوش شانسی
نعل اسب در بالای درب خوش شانسی می‌ آورد

نصب نعل اسب:

در خیلی از فرهنگ‌ها این اعتقاد وجود دارد که نصب نعل اسب در بالای درب خوش شانسی را به خانه می‌آورد. بعضی‌ها معتقدند که نعل را باید رو به بالا نصب کنید تا شانس از خانه بیرون نرود اما بعضی دیگر معتقدند که باید رو به پایین نصب شود.

خوش شانسی
کابوس گیر خواب نا آرام را برطرف می‌کند

کابوس گیر:

در برخی از فرهنگ‌های بومی آمریکایی نصب کابوسگیر در اتاق خواب یا مکان استراحت کابوس و رویاهای بد را از ساکنان آن خانه دور می‌کند. و اما فنگ شویی آموزه‌هایی نیز برای دور کردن بد شانسی از خانه نیز دارد.

چگونه دلشوره و نگرانی‌مان را برطرف کنیم؟
خوش شانسی
رنگ سیاه فقط مخصوص درب‌های جهت شمال است

درب سیاه:

به اعتقاد چینی‌ها بر اساس فنگ شویی بهترین رنگ برای درب خانه را باید از روی جهت آن انتخاب کرد. رنگ سیاه برای درب خانه در هر جهتی به جز شمالی می‌تواند بدشانسی را به خانه بیاورد.

خوش شانسی
کاکتوس بدشانسی می‌ آورد

گیاهان خاردار:

اشیاء تیز و دندانه‌دار با خود بدشانسی می‌آورند و کسانی که می‌خواهند خوش شانسی را به خانه‌های‌شان بیاورند باید از استفاده گیاهان خاردار مثل کاکتوس در خانه اجتناب کنند.

خوش شانسی
آینه را در مقابل تخت قرار ندهید

آینه در مقابل تخت:

برخی معتقدند که نصب آینه در مقابل تخت باعث ایجاد مشکلات در روابط می‌شود و تاثیرات بیرونی را جذب یک رابطه سالم می‌کند.

خوش شانسی
تقویم گذر عمر را نشان می‌دهد

نصب تقویم در یک جای نامناسب:

نصب تقویم در روبه‌روی درب خانه گذر روزها را یادآور می‌شود و روی طول عمر ساکنان آن خانه تاثیرات منفی می‌گذارد.

خوش شانسی
تابلوهایی با نشان از نابودی نصب نکنید

تابلوی کشتی غرق شده:

یکی از توصیه‌های مهمی که می‌توان به شخصی که از بدشانسی‌های زندگی به ستوه آمده است کرد این است که اگر تابلوی نقاشی کشتی غرق شده در خانه دارد آن را دور بیندازد. این نقاشی سمبل پریشانی و اندوه است که به راحتی می‌تواند روی رفتار و انرژی اعضای خانواده تاثیر عمیق بگذارد.

جمع‌آوری و تنظیم: کاویاب

منبع بدونیم
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.