چطور یک گالری دیواری زیبا در خانه داشته باشیم؟

راهنمای نصب تابلو بر روی دیوار

یکی از ایده های جالب دکوراسیون برای زیباتر شدن خانه و به خصوص اتاق نشیمن تبدیل دیوار به یک گالری پر از قاب عکس های مختلف است. شما می توانید یکی از دیوارهای خانه را از آثار هنری و نقاشی های هنرمندان سراسر دنیا و حتی آثار هنری خانواده پر کنید. در این مطلب ما شما را راهنمایی می کنیم که چگونه یک گالری دیواری زیبا درست کنید.

ترکیبی از آثار هنری استفاده کنید

شما می توانید علاوه بر آثار نقاشی و پرینت، وسایل آنتیک و سوغاتی هایی کوچکی که در یک قاب جا داده شده را نیز به گالری دیواری خود بزنید. شما می توانید عکس اعضای خانواده را نیز مابین این تابلوهای هنری قرار دهید.

برای نقاشی ها و آثار قدیمی از قاب های مدرن استفاده کنید

نمایش تصاویر مدرن در قاب های قدیمی و برعکس نمایش آثار قدیمی در قاب های مدرن جلوه زیبا و جذابی دارد. این قاب های قدیمی و عتیقه را می توانید در بازارها و عتیقه فروشی ها پیدا کنید.

از خلاقیت خودتان استفاده کنید

برای یکدست شدن همه قاب ها و آثار هنری که به دیوار زده اید، می توانید همه تصاویر را در یک زمینه سفید قرار دهید طوری که تصویر در میانه قرار گیرد و اطراف آن حاشیه سفید داشته باشد. به این صورت همه قاب عکس ها مرتب و یک شکل خواهند شد.

استفاده از یک مقوای بزرگ برای نقشه چیدمان

چیدمان قاب عکس و گالری دیواری
ابتدا نقشه هر قاب عکس را روی مقوا کشیده و برش دهید، سپس آنها را روی دیوار به شکلی که می خواهید بچینید و سپس قاب عکس ها را بر روی مقوای مربوط به خودش نصب کنید.

ابتدا یک مقوای بزرگ بردارید و برای برنامه ریزی نحوه چیدمان قاب ها، قاب عکس ها را به هر ترتیبی که مدنظرتان است روی مقوا بچینید، سپس دور قاب عکس ها را خط بکشید. قسمت خط کشیده شده را برش دهید. برش ها ( که در واقع چارچوب هر قاب عکس است) را به همان ترتیبی که روی مقوا چیده بودید بر روی دیوار نصب کنید. هر قاب عکس را بر روی برش مقوایی خودش قرار داده و نصب کنید.

منبع familycircle.com
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.