برای دیدن پنگوئن‌ها کجا سفر کنیم؟

پنگوئن‌ها از جالب‌ترین و بانمک‌ترین موجوداتند

پنگوئن‌ها از جالب‌ترین و بانمک‌ترین موجوداتند که می‌توانید آنها را در زیستگاهشان مشاهده کنید. فکر کنید چه سخت بود اگر مجبور بودید برای دیدن این پرندگان زیبا به قطب جنوب سفر می‌کردید. اما شما می‌توانید پنگوئن‌ها را در سراسر دنیا و حتی سواحل گرم نیز بیابید.

پنگوئن‌ها را کجا پیدا کنیم؟

۷ منطقه در دنیا که می‌توانید پنگوئن‌ها را در آنجا پیدا کنید، عبارتند از:

جزایر فالکلند

پنگوئن‌ها و جزایر فالکلند
تعداد پنگوئن‌ها در جزایر فالکلند بیشتر از انسان‌های ساکن آن است

تعداد پنگوئن‌ها در جزایر فالکلند بیشتر از انسان‌های ساکن آن است زیرا در طی ۱۰ هفته جنگ در فالکلند، هزاران مین در سرتاسر این سرزمین از جمله خلیج یورک کاشته شد. پس از پایان جنگ، دورتادور زمین‌هایی که مین کاشته شده بود، حصار کشیده شد بنابراین این زمین‌ها بلااستفاده ماندند. پنگوئن‌های گنتو و ماژلان کوچک که در این منطقه زندگی می‌کنند، آنقدر سنگین نیستند که مین‌ها را منفجر کنند بنابراین می‌توانند در این محدوده بدون دخالت انسان رشد و نمو پیدا کنند. با این حال نباید زندگی خود را برای دیدن این پنگوئن‌ها به خطر بیندازید (می‌توانید آنها را از آنطرف حصارها در خلیج یورک تماشا کنید). یا می‌توانید به جزیره سلیون بروید و در هتلی نزدیک کلونی پنگوئن‌ها استراحت کنید.

Punta Tombo، آرژانتین

آرژانتین و پنگوئن‌ها
Punta Tombo، بهشت پنگوئن‌ها نام گرفته

Punta Tombo که در میانه راه ساحل شرقی آرژانتین قرار گرفته است، بهشت پنگوئن‌ها نام گرفته زیرا تقریبا نیم میلیون پنگوئن ماژلان برای خانه‌سازی به این منطقه آمده‌اند. پنگوئن‌ها اواخر سپتامبر به این منطقه می‌رسند و ماه آپریل را برای بزرگ کردن بچه‌های خود در آنجا می‌مانند. تابلوهای راهنما گردشگران را کمک می‌کند تا پنگوئن‌ها را در حال مراقبت از لانه‌هایشان یا در جستجوی غذا و یا غذا دادن به جوجه‌هایشان ببینند.

جزایر گالاپاگوس، اکوادور

پنگوئن‌ها و جزایر گالاپاگوس
در گالاپاگوس با پنگوئن‌ها شنا کنید

اگر رویای شنا کردن با پنگوئن‌ها را در سر دارید، گالاپاگوس جایی است که می‌توانید به این آرزوی خود برسید. با گشت و گذاری در اطراف جزیره بارتولوم می‌توانید این پنگوئن‌ها را ببینید. پنگوئن‌های گالاپاگوس رتبه دوم کوچکترین پنگوئن‌های دنیا را دارند (فقط ۵ پوند وزن دارند و قد آنها ۱.۵ فیت است) و تنها نوع پنگوئن هستند که در شمال اکوادور زندگی می‌کنند. اگر شانس شنا کردن با این پنگوئن‌ها را پیدا کردید، با آنها مسابقه ندهید، آنها می‌توانند هنگام شکار با سرعت ۲۱ مایل بر ساعت شنا کنند. این پنگوئن‌ها را می‌توانید در جزایر فرناندینا و ایزابلا نیز پیدا کنید.

جزایر بالستاس، پرو

پنگوئن‌ها و جزایر بالستاس
جزایر بالستاس تنوع زیستی و دسترسی نسبی خوبی دارد

جزایر بالستاس تنوع زیستی و دسترسی نسبی خوبی دارد (با یک قایق سواری کوتاه می‌توانید از پاراکاس به این منطقه بیایید که از لیما حدود ۴ ساعت رانندگی است). حین قایق سواری در اطراف این جزایر، می‌توانید پنگوئن‌های در حال انقراض Humboldt در خط ساحلی سنگی مشاهده کنید.

جزیره مارتیلو، آرژانتین

پنگوئن‌ها و جزیره مارتیلو
در جزیره مارتیلو می‌توانید از کنار پنگوئن‌ها قدم بزنید

گاهی به دلیل کولونی بزرگ پنگوئن‌های گنتو و ماژلان به این جزیره، جزیره پنگوئن‌