صورت لاغرتر با این ترفندهای آرایشی

لاغرتر دیده شوید

برای این که صورت لاغرتر داشته باشید می توانید از بهترین ترفندهایی که در زیر آمده است استفاده کنید و همیشه زیبا و جذاب باشید. اما کاپوتس آرایشگر و ادیتور عکس در این مقاله به شما آموزش می دهد که چگونه در ۹ مرحله ساده با استفاده از آرایش لاغر تر جلوه کنید.

مرحله ۱: با یک پایه خوب شروع کنید

زدن کرم پودر صورت لاغرتر

 

صورت خود را تمیز کنید تا صاف شود،  سپس مثل همیشه از کرم پودر به عنوان پایه آرایش استفاده کنید. هر روز از کرم پودر استفاده نمی کنید؟ مشکلی نیست، به جایش از یک مرطوب کننده رنگی استفاده کنید. در این تصویر مدل به صورت خود کرم پودر زده است و آماده مرحله بعدی شده.

مرحله ۲: استفاده از کانسیلر یا کرم پوشاننده

استفاده از کانسیلر صورت لاغرتر

 

کانسیلر را با یک ابر آرایشی روی صورت خود بمالید. قسمت هایی از صورت خود را که می خواهید روشن شود را برجسته کنید. برای این کار باید قسمت زیر چشم را برای رهایی از سیاهی زیر چشم ، پل بینی، مرکز پیشانی، و نوک چانه را به کانسیلر آغشته کنید. کرم را با ابر آرایشی روی این قسمت ها خوب بمالید و سپس پودر تثبیت کننده بزنید.

مرحله ۳:  فاصله ها را تعیین کنید

تعیین فاصله ها در صورت لاغرتر

 

این مرحله جایی است که جادو برای صورت لاغرتر اتفاق می افتد. برای اضافه کردن سایه ای که باعث لاغرتر جلوه دادن صورت می شود، از کرم یا پودر کانتوری ( ترمیمی ) استفاده کنید که دو درجه از پوستتان تیره تر باشد ( ترجیحا یک رنگ مات ). با این کار ظاهرتا طبیعی تر می شود، کرم یا پودر را به چاله های گونه بزنید، یک خط از گوش تا مرکز گونه بکشید. از همین رنگ به نزدیکی خط رویش موها در پیشانی و همچنین دو سمت بینی نیز بزنید. با استفاده از یک برس کانتور کرمی که زده اید را پخش کنید، با این کار استخوان گونه را می کشید، و اینگونه حس می شود که پیشانی و بینی کوچکتری دارید. یک توصیه: اگر پیشانی و بینی کوچکی دارید می توانید این مرحله را نادیده بگیرید.

مرحله چهارم: کوچک کردن خط فک

کوچک کردن خط فک در صورت لاغرتر

 

همین که کانتور صورتتان را پخش کردید، از همان رنگ در طول خط فک و دو سمت صورت خود بکشید. این کار باعث می شود یک صورت گرد لاغرتر جلوه کند.

مرحله ۵: اضافه کردن سرخی و هایلایت

هایلایت در صورت لاغرتر

 

به سیب های گونه کمی سرخی اضافه کنید، با حرکت چرخشی به طرف خارج گونه ها این کار را انجام دهید. برای درخشان کردن صورت لاغرتر و بازتاب دادن نور، از هایلایتر محبوب خود استفاده کنید و آن را بالای استخوان های گونه، پایین بینی، و چاله بالای لب بزنید.

مرحله ۶: روی ابروها تمرکز کنید

تمرکز بر ابروها در صورت لاغرتر

 

برای مورد توجه قرار دادن چشم ها، ابروها را پر کنید و اجازه دهید خم طبیعی شان بیشتر جلوه کند. چرا؟ زاویه دار کردن ابروها می تواند آنها را بالا بکشد و شکل صورتی بلندتر و لاغر تر ایجاد کند.

مرحله ۷: چشمانتان را برجسته کنید

برجسته کردن چشم ها در صورت لاغرتر

 

چشمان برجسته می تواند نقطه کانونی صورتتان شود، وقتی موفق شوید تمرکز را به سمت مرکز صورت و چشم ها ببرید خیلی لاغر تر دیده می شوید. خط چشم مشکی و سایه دودی خوب جواب می دهد.

مرحله ۸: کم حجم کردن لب ها

کم حجم کردن لب ها در صورت لاغرتر

 

برای هرچه برجسته تر کردن چشم ها لبها را همانطور طبیعی نگه دارید. از یک برق لب بی رنگ یا خیلی سبک استفاده کنید.

مرحله ۹: و حالا خط پایان!

داشتن صورت لاغرتر

 

و حالا در پایان می بینید که تمامی این مراحل باعث شد چرا لاغر تر جلوه کند. شما هم می توانید با دنبال کردن این مراحل به سادگی این ترفند آرایشی را روی صورتتان پیاده کنید.

منبع پارس ناز
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.