طراحی ناخن به روش ساده

در منزل ناخن‌های زیبایی برای خود طراحی کنید

شاید شما هم جزء خانم‌هایی باشید که برای طراحی و دیزاین ناخن‌هایتان به سالن‌های زیبایی رفته و کلی وقت و هزینه صرف می‌کنید اما از این به بعد می‌توانید خودتان در خانه زیباترین طرح‌ها را روی ناخن‌هایتان پیاده کنید حتما با خودتان می‌گویید چگونه؟ طراحی ناخن در منزل، زیاد ایده خوبی نیست که برای زیباتر کردن ناخن‌هایتان پول خرج کنید. می‌توانید خودتان ناخن‌هایتان را زیبا کرده و پول خود را پس انداز کنید، من مدل‌هایی پیدا کرده‌ام که خودتان می‌توانید در خانه آنها را طراحی کنید. خودتان هم الهام بخش باشید و مدل‌های بعدی را خود انتخاب کنید. فقط باید مراحلی که در عکس‌ها نشان داده شده را دنبال کنید و بعد ناخن‌هایی زیبا خواهید داشت. تمام مدل‌ها به راحتی و سریع انجام می‌شود و همین آنها را فوق العاده کرده گویی که یک شخص حرفه‌ای این طرح‌ها را کشیده است. اگر می‌خواهید به دختر خود نزدیکتر شوید، برای رسیدن به خواسته‌تان از لاک زدن ناخن‌هایش شروع کنید. پس از این گالری ما لذت ببرید.

وسایل موردنیاز برای طراحی ناخن 

  • فرچه برای گذاشتن نقطه: یکی از ملزومات برای دیزاین ناخن‌ها به‌صورت حرفه‌ای استفاده از فرچه و همچنین قلم‌های ظریف برای نقطه‌گذاری بر روی ناخن‌های می‌باشد.
  • نگین‌های تزئینی: از دیگر وسایل موردنیاز برای دیزاین ناخن استفاده از طرح‌های مختلف نگین‌های تزئینی می‌باشد که بتواند به طرح حک‌شده روی ناخن‌ها جلوه بیشتری ببخشد.
  • استیکر برای طراحی ناخن: از مهم‌ترین ابزارهای موردنیاز در این روش استفاده از انواع مختلف استیکر برای ایجاد نقوش مختلف روی ناخن‌ها می‌باشد.
  • چسب مخصوص دیزاین ناخن: این نوع از چسب‌های نواری در دیزاین کردن ناخن‌ها بسیار ضروری می‌باشند و می‌توان از طریق آن طرح‌های جذاب و جالبی را روی ناخن‌ها حک کرد.
  • دانه فلزی و شیشه‌ای: از دیگر وسایل مورد نیاز در دیزاین حرفه‌ای ناخن استفاده از دانه‌هایی فلزی و یا شیشه‌ای است که بتوان از طریق آن نمایی دوبعدی و یا چندبعدی را بر روی ناخن‌ها ایجاد نمود.
  • اکلیل‌های درخشان: برای جلوه بیشتر ناخن‌ها می‌توان از اکلیل‌های چندرنگ و درخشان به‌جای لاک‌های اکلیلی استفاده نمود. برای اینکه این نوع از اکلیل‌ها به‌خوبی روی ناخن‌ها قرار گیرند از تاپ کت و یا فرچه‌های مخصوص بادبزنی می‌توان استفاده کرد.
  • انواع لاک: از مهم‌ترین ملزومات در حرفه دیزاین و طراحی ناخن استفاده از لاک‌هایی بارنگ‌های طلایی، مشکی و سفید است که می‌توان از این سه رنگ برای زیباتر نمودن طراحی استفاده کرد.
  • مهرهای مخصوص ناخن: برای طراحی و ایجاد طرح روی ناخن می‌توان از مهرهای مخصوص این کار استفاده نمود.
  • بیس و تاپ کت: برای حفظ سلامتی ناخن‌ها می‌بایست از موادی به نام بیس کت استفاده گردد تا جلوی شکنندگی ناخن‌ها گرفته شود. همچنین برای دوام طراحی‌های ناخن می‌توان از تاپ کت نیز استفاده نمود.

انواع طرح‌های ناخن 

طراحی ناخن

طراحی ناخن

طراحی ناخن

طراحی ناخن

طراحی ناخن

طراحی ناخن

طراحی ناخن

طراحی ناخن

طراحی ناخن

طراحی ناخن

طراحی ناخن

طراحی ناخن

طراحی ناخن

طراحی ناخن

جمع‌آوری و تنظیم: کاویاب

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.