عذرخواهی کردن را یاد بگیرید

ما به شما می گوییم چگونه عذرخواهی کنید

در عذرخواهی کردن نشان دهید واقعا متاسف هستید

چرا عذرخواهی کردن انقدر سخت است؟ در صورتی که ما خیلی مشتقاییم دیگران از ما عذرخواهی کنند. بیشتر اوقات مثل بازی اول مرغ بود یا تخم مرغ, تقصیر را گردن دیگران می اندازیم. از آنجا که همه ما حداقل یک بار اشتباه می کنیم به نفعتان است که طرز عذرخواهی کردن را یادبگیرید. معمولا کلید بخشیدن این است که روی صورت فرد موردنظرتان لبخند نقش ببندد. در اینجا ۵ راه برای عذرخواهی کردن را آورده ایم.

۱. اشتباهتان را گردن بگیرید:

شاید پذیرفتن و اعتراف کردن به اشتباهی که مرتکب شدید برایتان سخت باشد. اما ممکن است برای شماهم سخت باشد که کسی احساستان را جریحه دار کند. وقتی با دریچه قلبتان نگاه کنید, می بینید همه ما به سختی مسئولیت هایمان را قبول می کنیم.به یاد داشته باشید ممکن است عذرخواهی کردن از بعضی افراد سخت باشد و هر زمان که فرصتی پیش بیاید یادآور اینکه اشتباه کرده اید باشند. خوشبختانه, هر عذرخواهی صمیمانه این مشکلات را به همراه ندارد.

۲. یک نوشته برای فرد موردنظر بنویسید:

به جای مستقیم صحبت کردن یک نوشته ای برای او بنویسید تا حال تان را از اینکه پشیمان هستید درک کند. فقط آن را ساده بنویسید, به او بدهید و بگوئید که متاسف هستید. نوشته را در جایی قرار دهید که مطمئن شوید آن را می بیند. در جایی صبر کنید تا آن را خوانده است سپس نزدیکش بروید و عذرخواهی کنید. جنبه طنز آمیز متن شما باعث می شود او دیگر از شما ناراحت نباشد. یا می توانید فقط پیام عاشقانه ارسال کنید.

۳. پافشاری کنید تا تسلیم شوند:

اگر فردی که قرار است از او معذرت خواهی کنید همسرتان است با بازیگوشی عذرخواهی کنید تا شما را ببخشد. برای مثال می توانید او را در آغوش بگیرید و غلغلکش بدهید. با این شیطنت ها دیگر اثری از ناراحتی در او باقی نمی ماند. با این حال برای جلوگیری از بدتر شدن وضعیت رفته رفته و آرام حرکت کنید تا شما را ببخشند. صبر کنید تا همسرتان چیزی که را که باعث آزارش شده است را فراموش کند.

۴. از چشم هایتان استفاده کنید:

در کنار کسی که باعث آزارش شده اید بنشینید و مظلومانه به او نگاه کنید. آنقدر این کار را انجام دهید تا به شما توجه کند و از تقصیر شما بگذرد. عذرخواهی کنید تا دلش به رحم آید. اگر فورا شما را نبخشید تا زمانی که در مقابل دید او هستید با چشم های معصومانه نگاهش کنید تا نتیجه لازم را بگیرید.

۵. هدیه دادن به موسسه خیریه ای که او دوست دارد:

این هم یکی از بهترین راه ها است. فقط یک کمک مالی به موسسه خیریه موردنظر همسرتان می تواند کمک بسیاری به شما کند. هنگامی که این کار را انجام دهید واقعا می پذیرند که پشیمان هستید و برای رابطه تان ارزش قائل هستید.

خب این ها بهترین راه برای عذرخواهی کردن است با این حال اگر واقعا از کاری که کردید پشیمون نباشید هیچ کدام از این کارها نتیجه نمی دهد. بدترین کار ممکن وانمود کردن است.

منبع www.dumblittleman.com
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.