مدل‌های تزیین کادو تولد برای همسر

به راحتی همسرتان را خوشحال کنید

0

برای تزیین کادو تولد همسر لازم نیست از همه نماد‌های عاشقانه استفاده کنید. تزیین کادو با یک نماد مثل قلب یا گل زیبا همراه با چیدمان شیک و مدرن می‌تواند هدیه شما را جذاب‌تر و هنرتان را بیشتر نشان دهد. در اینجا می‌توانید مدل‌های زیبا از کادو کردن هدیه با قلب، گل و پاپیون را بیاموزید. در این آموزش روش تزیین کردن چهار مدل شیک و فانتزی کادو برای همسر به صورت تصویری یاد داده شده است. همچنین می‌توانید در انتهای مطلب مدل‌های متنوع دیگری از تزئینات کادو را ببینید.

۱- آموزش تزیین کادو تولد همسر با روبان مدل پاپیونی

برای تزیین کادو تولد همسر از روبانی به طول حداقل یک متر و عرض چهار سانتی متر استفاده کنید. از ابتدای روبان به اندازه ۸ سانتی متر رها کنید، سپس ۸ سانتی‌متر دیگر جدا کرده و مانند تصویر آن را روی قسمت اول برگردانید و چسب بزنید.

تزیین کادو

سپس ادامه روبان را دوباره حلقه کرده و به پشت پاپیون فعلی بچسبانید. حال یک بار دیگر این کار را انجام داده و ادامه روبان را روی پاپیون آورده و بچسبانید. به این ترتیب شما یک پاپیون چهار پر خواهید داشت.

تزیین کادو

می‌توانید وسط روبان را با یک نخ کوک زده و کمی آن را بکشید تا جمع شود، بعد وسط پاپیون را با یک انبر دست کمی فشار دهید.

تزیین کادو

حال هدیه خود را با کاغذ دلخواه کادو کنید و یک روبان متفاوت دور آن بپیچید. بعد پاپیونی که درست کردید را روی کادو قرار داده و روبان روی کادو را روی آن آورده و گره بزنید.

تزیین کادو

سپس با روبان رنگ دیگر روی پاپیونی که درست کردید یک پاپیون گره‌ای درست کنید. در انتهای تزیین کادو تولد همسر به این شکل زیبا و شیک در می‌آید.

تزیین کادو

۲- تزیین کادو همسر با قلب‌های زیبا

برای تزیین این مدل کادو به یک مقوای قرمز و نخ کاموا یا قیطون قرمز نیاز دارید. یک الگوی قلب درست کنید و تعدادی دلخواه از الگو را روی مقوا برش دهید و انتهای قلب‌ها را سوراخ کنید.  سپس هدیه خود را کادو کنید دور آن را با نخ بپیچید. قسمتی از نخ که روی کادو قرار می‌گیرد را از سوراخ روی قلب‌ها رد کنید. در آخر نوار قیطان را گره زده و اضافه آن را قیچی کنید.

تزیین کادو

۳- روش تزیین کردن کادو با روبان فانتزی

ابتدا هدیه را با کاغذ دلخواه جلد کنید. یک روبان به تناسب رنگ کادو انتخاب نمایید. در اینجا از روبان طلایی فانتزی استفاده شده است. برای درست کردن پاپیون یک تکه از روبان را به طول ۲۰ سانتی متر برش دهید. طول روبان بستگی به بزرگی و کوچکی پاپیون مد نظر شما دارد. ابتدا و انتهای روبان را روی وسط آن بیاورید و چسب بزنید. سپس یک روبان کوچک را مانند تصویر زیر دور پاپیون بچسبانید.

تزیین کادو

حال دور هدیه را با روبان طلایی به شکل به‌علاوه بپیچید. سپس پاپیون را وسط روبان پیچیده شده روی هدیه بچسبانید.

تزیین کادو

۴- روش تزیین کادو با گل کاغذی برای همسر

ابتدا باید یک گل کاغذی درست کنید. برای این کار روی کاغذ با رنگ دلخواه یک دایره درست بکشید. بعد روی دایره با مداد مدل پیچ حلزونی کشیده و با قیچی روی خط‌ها را ببرید. سپس از داخل حلقه شروع به پیچیدن کاغذ به دور هم کنید.

تزیین کادو

انتهای دایره را با چسب بچسبانید. حال روی کاغذهای سبز الگوی برگ بکشید و ببرید سپس آن را از وسط تا بزنید. هدیه خود را با کاغذ دلخواه کادو کنید. دور هدیه را با نخ کناف چند بار بپیچید. سپس گل‌های کاغذی را روی نخ‌ها بچسبانید و برگ‌ها را در کنار آن قرار دهید.

تزیین کادو

در انتها تزیین کادو همسر به این شکل در می آید همچنین می‌توانید با رنگ‌های مختلف مدل‌های زیبایی با این روش در آورید.

تزیین کادو

تزیین کادو

منبع: ستاره

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.