مدل مو مناسب برای موهای بلند

به راحتی موهای زیبا داشته باشید

اگر شما لباس و آرایشی جذاب داشته باشید اما به موهایتان اهمیت ندهید، به چشم دیگران زیبا نمی‌آیید. بنابراین انتخاب درست مدل مو یکی از مهم‌ترین فاکتورهاست. حتما شما هم به اولین چیزی که برای رفتن به میهمانی می‌اندیشید لباس است اما پس از آن نوبت به چیست؟ بله، موهایتان! بی شک مو تاثیر زیادی بر ظاهر افراد دارد. اگر شما لباس و آرایشی جذاب داشته باشید اما به موهایتان اهمیت ندهید، به چشم دیگران زیبا نمی‌آیید. بنابراین انتخاب درست مدل مو، یکی از مهم‌ترین فاکتورهاست. اگر موهای شما بلند است، گزینه‌های زیادی مانند گیس، شنیون، دم اسبی و… پیش رو دارید. بنابراین کافی است که با توجه به لباس و آرایش صورت‌تان بهترین را انتخاب کنید و زیباتر از همیشه در جمع بدرخشید. در ادامه مطلب برخی از زیباترین مدل‌های مو را برای افرادی که موهایی بلند دارند، برایتان آورده‌ایم تا از آنها ایده بگیرید.

شنیون

مدل مو

درست کردن شنیون کار ساده‌ای نیست اما زمانی که شما آن را یاد بگیرید، مطمئنا ازش دل نخواهید کند. اگر هم این کار برایتان سخت است، از آرایشگرتان بخواهید که موهایتان را در بالای سرتان جمع کند. لازم نیست شنیون‌تان را خیلی تمیز درآورید. اگر چند تار مویتان را از جاهای مختلف شنیون بیرون آورید، زیباتر هم جلوه می‌کند.

شنیوین شلوغ

مدل مو

اگر آرایش شما زیاد است، باید مدل مویی ساده انتخاب کنید تا تعادل را به صورت‌تان باز گرداند. شنیون ساده مو، زمانی که در کنار آرایش چشم اسموکی و تیره قرار می‌گیرد، بسیار زیبا و جذاب می‌شود.

گیس شلوغ

مدل مو

گیس به تنهایی هم زیباست اما اگر کمی خلاقیت به خرج دهید، زیباتر هم می‌شود. به عنوان مثال گیس‌تان را کمی شلوغ‌تر ببافید تا بیشتر به چشم آید، یا حتی می‌توانید موهای قسمت بالای سرتان را نیز کمی پیچ و تاب دهید تا چشمگیرتر شود. این مدل نه تنها زیبا و جذاب بلکه ساده و راحت نیز است.

دم اسبی

مدل مو

مدل دم اسبی مدل ساده و زیبایی است که به تمام خانم‌ها می‌آید. اما برای این که این مدل را از سادگی درآورید، می‌توانید موهای بالای سرتان را کاملا صاف و یکدست اما قسمتی که جمع کردید را کمی حالت دهید تا چشمگیرتر شود.

گوجه‌ای

مدل مو

مدل گوجه‌ای هم از مدل‌های ساده‌ای است که بیشتر مورد پسند خانم‌های تنبل یا آنهایی که وقت کافی برای رسیدگی به موهایشان ندارند، مناسب است. اما پیشنهاد ما به شما این است که اگر این مدل را برای میهمانی انتخاب کرده‌اید، کمی به آن تغییر دهید. به عنوان مثال بخشی از موهایتان را گیس کنید تا از سادگی درآید. این مدل برای روزهای گرم تابستان جان می‌دهد.

فر سنجاقی

مدل مو

اگر موهایتان فر است، وقت آن است که زیبایی طبیعی آن را به دیگران هم نشان دهید. برای این مدل کافی است که موهایتان را به دو قسمت تقسیم کنید. قسمت پایین آن را در پشت سرتان جمع کرده و سنجاق بزنید و بخش بالایی را پس از کمی پوش دادن به آن بیافزایید. این مدل هم زیبا و طبیعی و هم راحت و ساده است.

آبشاری

مدل مو

اگر دوست دارید که موهایتان را باز بگذارید، باز هم مدل‌های زیادی وجود دارند که یکی از زیباترین‌هایشان مدل آبشاری است. برای این مدل، کافی است قسمت بالای موهایتان را به صورت شل گیس کنید. آن‌وقت موهایتان به صورت دسته‌ای از هم جدا شده و