هتل های خاص زیر آب

10 هتل مجلل زیر آبی در جهان

اخیرا در برخی نقاط دنیا سرمایه‌گذاران برای جذب گردشگران بیشتر، به ایده‌های متفاوتی روی آورده‌اند. از جمله این ایده‌ها، استفاده از آب دریا و ساخت هتل‌های مجلل در زیر آب برای استفاده گردشگران است. سایت “بیزینس اینسایدر” در گزارشی به معرفی ۱۰ هتل مجلل زیر آبی در جهان پرداخته است که می‌توانند اوقات خاص و مفرحی را برای گردشگران فراهم کنند.

هتل آتلانتیس پالم دوبی

زیر آب و هتل آتلانتیس پالم دوبی
هتل آتلانتیس پالم دوبی

این هتل در دوبی ساخته شده و از مناظر بسیار چشم‌نوازی برخوردار است. اتاق‌های این هتل در زیر آب‌های دریای عرب واقع شده و به گردشگران اجازه می‌دهد تا ماهی‌ها و زندگی دریایی را در حالی که روی مبل نشسته‌اند، ببینند. هزینه هر شب اقامت در این هتل ۵۰۰۰ دلار است.

تفرجگاه مانتا

زیر آب و تفرجگاه مانتا
تفرجگاه مانتا

این هتل آبی در جزیره پمبا در تانزانیا قرار دارد که از سه طبقه تشکیل شده است که تنها طبقه بالایی آن روی سطح آب قرار گرفته و می‌توان از آن صخره‌های مرجانی را در اقیانوس هند دید. دو طبقه دیگر این هتل نیز چهار متر زیر آب قرار دارد. هزینه اقامت در یک اتاق دو نفره این هتل به شبی ۱۵۰۰ دلار می‌رسد.

هتل یا مسافرخانه Utter Inn

زیر آب و هتل یا مسافرخانه Utter Inn
هتل یا مسافرخانه Utter Inn

این مسافرخانه از معروف‌ترین هتل‌ها در اروپاست که در سوئد واقع شده است. این مسافرخانه یک خانه کوچک به مساحت ۶.۵ متر است که دارای یک تخت دو نفره، یک میز، حمام و شومینه است. هزینه یک شب اقامت در این مسافرخانه کوچک زیرآبی ۱۷۵۰ دلار است.

تفرجگاه سنتوسا(سنتوزا)

زیر آب و تفرجگاه سنتوسا(سنتوزا)
تفرجگاه سنتوسا(سنتوزا)

این تفرجگاه یک خانه دو طبقه در سنگاپور است که طبقه بالایی آن دارای ۱۱ سوئیت است و طبقه زیرین هم کاملا زیر آب قرار گرفته است. در این طبقه می‌توان ۴۰ هزار نوع از  انواع موجودات دریایی را دید. هزینه یک شب اقامت در یکی از اتاق‌های این خانه ۲۰۰۰ دلار است. این خانه دارای جکوزی نیز هست.

لژ زیرآبی جولز

زیر آب و لژ زیرآبی جولز
لژ زیرآبی جولز

با وجود اینکه این هتل که در کی لارگو در ایالت فلوریدا واقع شده، زیباترین هتل زیرآبی نیست؛ اما در نوع خود بی‌نظیر است. دو اتاق این هتل کاملا زیر آب قرار دارد و افراد باید با غواصی وارد اتاق‌ها شوند. هزینه هر شب اقامت در این اتاق برای دو نفر ۸۰۰ دلار است.

زیردریایی عشاق

زیر آب و زیردریایی عشاق
زیردریایی عشاق

این زیردریایی گرانترین هتل در زیر دریا در جهان به شمار می‌رود که هزینه هر شب اقامت در آن نزدیک به ۲۷۴ هزار دلار است.

Per Aquarium Fushi

زیر آب و Per Aquarium Fushi
Per Aquarium Fushi

هتلی مجلل در جزایر مالدیو است که دارای اتاق‌های بسیار است و چشم‌اندازی از آب‌های اقیانوس هند را در برابر دید گردشگران قرار می‌دهد. هزینه هر شب اقامت در این هتل ۶۰۰۰ دلار است.

هتل کنراد مالدیو

زیر آب و هتل کنراد مالدیو
هتل کنراد مالدیو

این هتل در جزیره رانگالی واقع است که دارای رستورانی در عمق ۴.۸ متری از سطح آب است. هر پرس غذا در این هتل نزدیک به ۳۰۰ دلار است.

حوضچه کوسه‌ها

زیر آب و حوضچه کوسه‌ها
حوضچه کوسه‌ها

آکواریوم پاریس در فرانسه تجربه‌ای بی‌نظیر برای خواب در داخل اتاقی استوانه‌ای است که در عمق ۱۰ متری از سطح آب قرار دارد.

هتل اینترکنتیننتال شیمائو

زیر آب و هتل اینترکنتیننتال شیمائو
هتل اینترکنتیننتال شیمائو

این هتل قرار است در شهر شانگهای چین با ۱۹ طبقه در سال ۲۰۱۸ با ۳۸۰ اتاق از جمله اتاق‌های زیرآبی افتتاح شود. این هتل دارای رستوران زیرآبی خواهد بود که قیمت‌های آن از ۳۰۰ دلار شروع می‌شود.

منبع isna.ir
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.