۵ نمونه از زیباترین کاخ های سلطنتی هند

کاخ های زیبای هند

0

هند به داشتن میراث فرهنگی غنی شهرت دارد. در این کشور رنگارنگ، حکومت های بسیاری آمده و رفته اند. اما مهمتر اینکه این کشور در طول این دوران، کاخ های سلطنتی زیبای خود را حفظ کرده است. این کاخ های زیبا محبوب گردشگرانی است که از هند دیدن می کنند. این کاخ های سلطنتی پر از چیزهای لوکس و فاخر است. حیاط، حمام، در و پنجره ها و هر چیزی که در این کاخ هاست، پر از تجملات است.

کاخ Umaid Bhawan

5 نمونه از زیباترین کاخ های سلطنتی هند
Umaid Bhawan

راجستان یکی از معروف ترین مناطق سلطنتی هند است. کاخ Umaid Bhawan در راجیستان یکی از نمادهای سلطنتی راجستان است. این کاخ یکی از بزرگترین عمارت های دنیاست که متعلق به خانواده سلطنتی Jodhpur است.

کاخJal Vilas

5 نمونه از زیباترین کاخ های سلطنتی هند
Jal Vilas

عمارت سلطنتی مهاراجه جایاجی رائو سیندیا (Jayaji Rao Scindia) با نام جال ویلاس (Jal Vilas) بسیار بزرگ و شگفت انگیز است. یکی از بزرگترین کاخ های سلطنتی است که در حال حاضر خانواده سلطنتی گوالیور (Gwalior) در آن سکونت دارند.

کاخ شهر Jaipur در راجستان

5 نمونه از زیباترین کاخ های سلطنتی هند
Jaipur

کاخ شهر جایپور خود شامل دو کاخ است: مبارک محل (Mubarak Mahal) و چاندرا محل (Chandra Mahal). این کاخ به عنوان مجموعه کاخ و ساختمان تاریخی شناخته شده است. این کاخ ابتدا توسط مهاراجه ساوایی جای سینگ دوم (Sawai Jai Singh II) ساخته شد و سپس توسط جانشینانش کامل گردید.

هتل- کاخ Rambagh در جایپور راجستان

5 نمونه از زیباترین کاخ های سلطنتی هند
Rambagh

کاخ رامباق یکی از لوکس ترین هتل های تاریخی هندوستان است. این عمارت به عنوان یکی از زیباترین کاخ های سلطنتی شهرت داشته که در حال حاضر یکی از لوکس ترین هتل هاست. این هتل بزرگ، فاخر و پر از امکانات لوکس است.

کاخ اودای ویلاس (Udai Vilas) در اودایپور راجستان

5 نمونه از زیباترین کاخ های سلطنتی هند
Udai Vilas

این کاخ زیبا مایه فخر گروه هتل های “اوبروی” است. زیبایی این هتل تاریخی غیر قابل توصیف است. این هتل تاریخی یکی از لوکس ترین و بزرگترین هتل های دنیا به شمار می آید.

منبع adorethelife.com
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.