۹ جاذبه گردشگری جذاب مکزیک

خوراکی، ماجراجویی و گردش در مکزیک

مکزیک کشوری شلوغ و جذاب است. این کشور چیزهای زیادی برای نمایش دادن به گردشگران دارد. اگر قصد سفر به مکزیک دارید، حتما به جاذبه‌های گردشگری که در این لیست معرفی شده، سری بزنید.

سوار اتوبوس دو طبقه مکزیک شوید

اتوبوس دوطبقه مکزیک

سوار طبقه دوم این اتوبوس‌ها شوید تا چشم‌انداز خوبی از منطقه، تاریخ و زیبایی‌های مکزیک بدست آورید. این بهترین شکل از بازدید کشور مکزیک است.

از موزه Frida Kahlo دیدن کنید

موزه Frida Kahlo مکزیک

موزه Frida Kahlo که به آن خانه آبی فریدا نیز گفته می‌شود، خانه کارگری است که فریدا در آن به دنیا آمده، بزرگ شده و در نهایت مرده است. او همچنین در این خانه با همسر خود Diego Rivera که یکی از مشهورترین و تاثیرگذارترین هنرمندان مکزیک بوده است، زندگی می‌کرده. این موزه مجموعه‌ای از آثار هنری فریدا و دیه‌گو را نمایش می‌دهد و شما را به زندگی آنها در آن زمانه می‌برد.

موزه Soumaya

موزه Soumaya مکزیک

این موزه بیش از ۶۰ هزار اثر هنری را در خود دارد و یکی از پربازدیدترین موزه‌های مکزیکوسیتی است. این موزه آثار هنری متنوع و جذابی را در خود دارد. در این موزه می‌توانید آثار هنری اساتیدی چون رودین، دالی و بسیاری هنرمندان معروف دیگر را ببینید.

Churros

Churros در مکزیک

اگر به مکزیک سفر می‌کنید، حتما باید Churros یا همان خوراکی معروف مکزیک را امتحان کنید. این خوراکی در واقع تکه‌های نان سرخ شده است که با شکر و دارچین پوشانده شده و یکی از خوشمزه‌ترین خوراکی‌هاست. محله El Moro در قلب مکزیک مرکز این خوراکی‌هاست، چراکه در این محله بیش از ۸۰ سال است که churros درست می‌شود.

پارک Chapultepec

پارک Chapultepec در مکزیک

اگر می‌خواهید به جایی آرام بروید، پارک Chapultepec می‌تواند گزینه خوبی باشد. این پارک یکی از بزرگترین پارک‌ها در نیمه غربی مکزیک است با مساحتی بیش از ۱۶۰۰ هکتار. این پارک بزرگ پر از دریاچه‌ها، درخت‌ها و فضای سبز است و ریه‌های مکزیکوسیتی محسوب می‌شود.

بام Torre Latinoamericana

بام Torre Latinoamericana در مکزیک

یکی از بهترین و جذاب‌ترین جاذبه‌های مکزیک، Torre Latinoamericana است. گردشگران می‌توانند بر فراز بام ۶۰۰ پایی آن بروند و چشم‌انداز بی‌نظیری از پهنه شهر را ببینند. بهترین زمان برای بازدید از این سایت، قبل از غروب خورشید است که می‌توانید در آن زمان چشم‌انداز زیبایی از شهر را در نور روز ببینید، چشم‌انداز غروب خورشید را ببینید و همچنین شهر را در تاریکی شب ببینید.

غذاهای خیابانی

غذاهای خیابانی مکزیک

مکزیکوسیتی جای خوبی برای دوستداران غذاهای خیابانی است. در تمام شهر انواع غذاها را می‌توانید پیدا کنید. انتخاب‌های متعددی خواهید داشت ولی از tacos al Pastor، gringas و chicharron de queso نباید گذشت.

La Opera

La Opera در مکزیک

دکوراسیون این رستوران با وسایل چوبی که دارد و زمین هموار و سقف تزیین شده، احساس بودن در دهه ۱۸۷۰ را منتقل می‌کند.

شیرجه از روی صخره La Quebrada

صخره La Quebrada در مکزیک

این صخره یکی از جذاب‌ترین جاهای آکوپالکو برای گردشگران است. گروه‌هایی از شیرجه زننده‌های حرفه‌ای به اینجا می‌آیند و شیرجه‌های زیبای خود را به نمایش می‌گذارند. برای این شیرجه‌های خطرناک سال‌ها تمرین می‌شود و تکنیک‌های آن آموزش داده می‌شود. دیدن این منطقه را از دست ندهید و در آب‌های زیبای آن شیرجه بزنید.

منبع travelplanet.in
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.