۱۰ مدل کاغذ دیواری برای آشپزخانه

با این کاغذ دیواری‌ها آشپزخانه را زیباتر کنید

برای تغییر دکوراسیون خانه نیازی نیست کار بزرگی انجام دهید، تنها با تغییر کاغذ دیواری می‌توانید تغییر بزرگی در دکوراسیون ایجاد کنید. در این مطلب قصد داریم چند مدل کاغذ دیواری برای آشپزخانه به شما معرفی کنیم:

طرح گلبرگ

کاغذ دیواری برای آشپزخانه طرح گلبرگ

این طرح گل که بزرگ و پررنگ و آبی است بسیار جلب توجه می‌کند در عین حال که خسته‌کننده نیست. در تصویر کاغذ دیواری گلدار جوهری طرحی زنانه دارد اما دخترانه نیست. ست کردن این کاغذ دیواری با ظروف غذاخوری آبی و رنگ زرد به عنوان رنگ مکمل بسیار زیبا خواهد شد.

طرح اشتها برانگیز

کاغذ دیواری برای آشپزخانه طرح پرچم

سعی کنید کاغذ دیواری را اطراف سینک یا اجاق گاز نصب نکنید زیرا سبب می‌شود به سرعت کثیف شود. یک نقطه کانونی پشت میز نهارخوری درنظر بگیرید و کاغذ دیواری نصب کنید که در شما احساس خوبی ایجاد می‌کند و اشتها برانگیز است.

طرح یادداشت

کاغذ دواری برای آشپزخانه طرح یادداشت

با استفاده از این کاغذ دیواری‌ها می‌توانید لیست خرید، برنامه غذایی یا هر مورد دیگری را روی دیوار بنویسید. برای امتحان ابتدا این کاغذ دیواری را روی ستون‌های کوچک و قسمت کوچکی از دیوار امتحان کنید.

طرح ابر

کاغذ دیواری برای آشپزخانه طرح ابر

در این تصویر از این نوع کاغذ دیواری برای دکور فضای پشت طاقچه بشقاب‌ها استفاده شده است. رنگ خاکستری آن کمک می‌کند با هر رنگی هماهنگ شود. مزیت کاغذ دیواری‌های جدید این است که قابل کندن و جا‌به‌جایی است و می‌توانید هر زمان از آن خسته شدید، آن را تغییر دهید. در صورت امکان، قبل از نصب طاقچه‌ها ابتدا کاغذ دیواری را نصب کنید.

طرح باغ

کاغذ دیواری برای آشپزخانه طرح باغ

اتاق غذاخوری فضای مناسبی برای نصب کاغذ دیواری است. طرح گل و گیاه در کاغذ دیواری فضا را تازه می‌کند، استرس را کم می‌کند و با انواع دکوراسیون هماهنگی دارد.

اشکال

کاغذ دیواری برای آشپزخانه طرح شکلدار

آیا آشپزخانه کوچک و سفید رنگی دارید و بودجه اندکی برای دکوراس