۱۰ مدل کاغذ دیواری برای آشپزخانه

با این کاغذ دیواری‌ها آشپزخانه را زیباتر کنید

برای تغییر دکوراسیون خانه نیازی نیست کار بزرگی انجام دهید، تنها با تغییر کاغذ دیواری می‌توانید تغییر بزرگی در دکوراسیون ایجاد کنید. در این مطلب قصد داریم چند مدل کاغذ دیواری برای آشپزخانه به شما معرفی کنیم:

طرح گلبرگ

کاغذ دیواری برای آشپزخانه طرح گلبرگ

این طرح گل که بزرگ و پررنگ و آبی است بسیار جلب توجه می‌کند در عین حال که خسته‌کننده نیست. در تصویر کاغذ دیواری گلدار جوهری طرحی زنانه دارد اما دخترانه نیست. ست کردن این کاغذ دیواری با ظروف غذاخوری آبی و رنگ زرد به عنوان رنگ مکمل بسیار زیبا خواهد شد.

طرح اشتها برانگیز

کاغذ دیواری برای آشپزخانه طرح پرچم

سعی کنید کاغذ دیواری را اطراف سینک یا اجاق گاز نصب نکنید زیرا سبب می‌شود به سرعت کثیف شود. یک نقطه کانونی پشت میز نهارخوری درنظر بگیرید و کاغذ دیواری نصب کنید که در شما احساس خوبی ایجاد می‌کند و اشتها برانگیز است.

طرح یادداشت

کاغذ دواری برای آشپزخانه طرح یادداشت

با استفاده از این کاغذ دیواری‌ها می‌توانید لیست خرید، برنامه غذایی یا هر مورد دیگری را روی دیوار بنویسید. برای امتحان ابتدا این کاغذ دیواری را روی ستون‌های کوچک و قسمت کوچکی از دیوار امتحان کنید.

طرح ابر

کاغذ دیواری برای آشپزخانه طرح ابر

در این تصویر از این نوع کاغذ دیواری برای دکور فضای پشت طاقچه بشقاب‌ها استفاده شده است. رنگ خاکستری آن کمک می‌کند با هر رنگی هماهنگ شود. مزیت کاغذ دیواری‌های جدید این است که قابل کندن و جا‌به‌جایی است و می‌توانید هر زمان از آن خسته شدید، آن را تغییر دهید. در صورت امکان، قبل از نصب طاقچه‌ها ابتدا کاغذ دیواری را نصب کنید.

طرح باغ

کاغذ دیواری برای آشپزخانه طرح باغ

اتاق غذاخوری فضای مناسبی برای نصب کاغذ دیواری است. طرح گل و گیاه در کاغذ دیواری فضا را تازه می‌کند، استرس را کم می‌کند و با انواع دکوراسیون هماهنگی دارد.

اشکال

کاغذ دیواری برای آشپزخانه طرح شکلدار

آیا آشپزخانه کوچک و سفید رنگی دارید و بودجه اندکی برای دکوراسیون آن در اختیار دارید؟ می‌توانید مانند تصویر یک کاغذ دیواری شکل دار برای زیر پیشخوان آشپزخانه انتخاب کنید. طرح سیاه و سفید این کاغذ دیواری، سفید بودن آشپزخانه را بیشتر نشان می‌دهد و جلوه شیکی به فضا می‌دهد. اگر کاغذ دیواری را در جایی استفاده می‌کنید که در معرض غذا است، سعی کنید جنس وینیل انتخاب کنید که کمتر احتمال دارد در معرض سایش و تمیز کردن از بین برود.

طرح چهارخانه

کاغذ دیواری برای آشپزخانه طرح چهارخانه

این طرح‌ها برای آشپزخانه بسیار شیک است. برای آنکه فضا کهنه و قدیمی به نظر نرسد، این نوع کاغذ دیواری را در فضای کوچکی استفاده کنید و مدلی را انتخاب کنید که نقاشی دستی داشته باشد یا مدل موج‌دار باشد.

طرح سایه روشن

کاغذ دیواری برای آشپزخانه طرح سایه و روشن

دیوارپوش‌های سنگ مرمر بسیار محبوب و ماندگار هستند. این کاغذ دیواری با طرخ سایه روشن جلوه بیشتری به دیوارپوش داده است در عین حال که چشم را خسته نمی‌کند. برای این مدل‌ها بهتر است از یک متخصص کمک بگیرید (درباره پیشخوان سنگ مرمر بیشتر بدانید).

طرح خط‌دار

کاغذ دیواری برای آشپزخانه طرح خط دار

طرح‌های خط‌دار و شکل‌دار و برجسته برای دیوارهای بزرگ بسیار زیبا هستند اما جنس لطیف آنها برای فضاهای پررفت و آمد و مرطوب مناسب نیست. به سراغ طرح‌هایی بروید که به نظر لطیف می‌آیند. همانطور که در تصویر می‌بینید، این مدل برای فضای بین اتاق غذاخوری و آشپزخانه مناسب است به شرطی که با دیگر قسمت‌های دکوراسیون نیز هماهنگی داشته باشد.

طرح رنگی

کاغذ دیواری برای آشپزخانه رنگی

اگر می‌خواهید دیوار بزرگی را بپوشانید، به رنگ‌های به کار رفته در آشپزخانه نگاه کنید و طرح گرافیکی که در آن رنگ‌های غالب استفاده شده در آشپزخانه به کار رفته را انتخاب کنید. رنگ سبز این کاغذ دیواری به خوبی با صندلی‌های متالیک و رنگ کرم و سبز زنده هماهنگی پیدا کرده است. ممکن است هنگام نصب کاغذ دیواری، حباب‌هایی روی آن ببینید. ناراحت نشوید، پس از نشستن کامل کاغذ روی دیوار، حباب‌ها از بین خواهند رفت، اما اگر از بین نرفتند، آنها را با یک سوزن کوچک بترکانید و یک صاف‌کننده کاغذ دیواری روی آن بکشید.

منبع sunset.com
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.