۴ مدل موی بسته که برای هر خانمی مناسب است

خودتان آرایشگر خودتان باشید

اگر می‌خواهید در مهمانی ظاهری شیک و زیبا داشته باشید، مدل موی بسته را امتحان کنید. شاید فکر کنید این مدل‌ها فقط برای کسانی که موهای پرپشتی دارند مناسب است اما با کمی پوش دادن مو و شناسایی اینکه چه مدل مویی مناسب شماست، می‌توانید مانند یک آرایشگر حرفه‌ای موهای خود را درست کنید.

در ادامه ۴ مدل موی بسته که برای هر مدل صورت زیبا می‌شود، معرفی می‌گردد:

موی لخت بسته شده

مدل موی بسته لخت

اگر نگران این هستید که موی بسته شده شما به دلیل کم‌پشتی موهایتان کوچک به نظر برسد، می‌توانید یک بام‌تل به رنگ موهای خود تهیه کنید و از آن برای جمع کردن موها بالای سر استفاده کنید. موهای خود را دور اسفنج بام‌تل به طور یکسان پخش کنید.

گیس بافت

مدل موی بسته گیس بافت

پایین بسته شدن این مدل مو، موهای شما را پرپشت‌تر نشان می‌دهد. چند تار موی موجدار شل که از جلوی سر بیرون زده باشد، زیبایی این مدل موی بسته را بیشتر می‌کند. اگر نگران شل و باز شدن این مدل مو هستید، می‌توانید با اسپری موی نسبتا ضعیف آن را ثابت و محکم نگه دارید.

موی دم اسبی که انتهای آن در کش جمع شده

مدل موی بسته دم اسبی

این یکی از شیک‌ترین مدل‌های موی بسته است که به هر کسی می‌آید. مقداری ژل به موها بزنید، موها را بالای سر دم اسبی ببندید، کش را نگه دارید و پایین موها را زیر کش مخفی کنید. بدین صورت موها شفاف و صاف دیده می‌شود و مدل جذابی پیدا می‌کند (مدل مو مناسب برای موهای بلند).

موی دم خرگوشی بافته

مدل موی بسته بافته

ابتدا بافت فرانسوی مورب روی موها بزنید (بافت‌ها باید شل باشند) سپس بقیه مو را جمع کرده و با یک کش ببندید تا بافت‌های مو را نگه دارد (یک روش ساده برای بافت مو مدل تیغ ماهی).

منبع bebeautiful.in
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.