۸ مدل کفش که هر خانمی باید داشته باشد

خود را برای هر موقعیتی آماده کنید

گرچه انواع مختلفی از کفش زنانه از لحاظ شکل، مدل، اندازه و رنگ در بازار موجود است اما همچنان مدل‌های جدید به بازار می‌آید. اما خانم‌های باهوش همیشه فکر همه جا را می‌کنند و برای هر موقعیت و شرایطی کفش مناسب دارند. چند مدل کفش زنانه که هر خانمی باید در کمد خود داشته باشد عبارتند از:

کفش پاشنه بلند مشکی

مدل کفش پاشنه بلند مشکی

این کفش نه قدیمی می‌شود و نه از مد می‌افتد. لازم است هر خانمی یک جفت کفش پاشنه بلند مشکی داشته باشد. این کفش را می‌توانید در همه مناسبت‌ها با پیراهن شب یا شلوار بپوشید.

برای لباس شب کفش‌های مشکی که ساتن یا مخمل یا جیر هستند شیک‌تر از کفش‌های چرم هستند. پاشنه کفش را متوسط تا بلند انتخاب کنید تا جایی که در عین شیک بودن در آن راحت باشید. این اندازه معمولا بین ۵ تا ۱۰ سانتیمتر است.

کفش رنگ خنثی

مدل کفش رنگ خنثی

اگر می‌خواهید کفشی داشته باشید که با هر چیزی ست شود، حتما یک جفت کفش به رنگ خنثی (نه سفید) در مجموعه کفش خود داشته باشید. بهترین مدل این کفش‌ها، کفش‌های کلاسیک است که در هر فصل و هر سالی مد است.

کفش تخت مجلسی

مدل کفش تخت مجلسی

شاید کفش تخت داشته باشید که با شلوار جین مناسب باشد اما با لباس‌های مجلسی‌تر خیر. اگر می‌خواهید کفش شما ساده و خسته‌کننده نباشد، کفش‌هایی با رنگ‌ها و طرح‌های خاص پیدا کنید. اما کفش‌های تخت و ساده با هر چیزی راحتتر ست می‌شوند.

کفش پاشنه کوتاه مشکی

مدل کفش پاشنه کوتاه مشکی

یک جفت کفش پاشنه کوتاه مشکی و راحت برای هر خانمی الزامی است. این کفش‌ها مناسب زمانی است که صندل یا کفش پاشنه بلند زیادی رسمی یا نامناسب هستند، مانند جلسه کاری یا مراسم ختم.

این کفش‌ها با هر چیزی ست می‌شود و پاشنه کوتاه آن موجب راحتی بیشتر می‌شود. اگر دوست دارید می‌توانید پاشنه بلندتر بپوشید اما برای کفش‌های پاشنه کوتاه بهتر است سراغ پاشنه بلندتر از ۷ سانتیمتر نروید.

کفش کتانی راحت

مدل کفش کتانی

انتخاب با شماست که کتانی از چه مدل و رنگی باشد اما هر خانمی باید یک جفت کفش کتانی داشته باشد (آموزش رنگ آمیزی کفش اسپرت).

کفش پاشنه بلند متالیک

مدل کفش پاشنه بلند متالیک

برخی موقعیت‌های رسمی هست که کفش مشکی برایشان مناسب نیست. در چنین مواقعی یک جفت کفش متالیک می‌تواند مناسب باشد. این کفش‌ها می‌توانند جلوباز یا صندل باشند، فرقی نمی‌کند. کفش پاشنه بلند متالیک با رنگ‌های خنثی، سفید و رنگ‌های شاد و همچنین مشکی به خوبی ست می‌شود.

کفش یا بوت پاشنه‌دار رسمی

بوت پاشنه دار و مدل کفش

برای موقعیت‌های رسمی، داشتن کمی پاشنه کفش خوب است. بوت، صندل یا کفش‌هایی پیدا کنید که کمی پاشنه داشته باشند تا حتی با شلوار جین هم شیک باشد. یادتان باشد راحتی حرف اول را می‌زند.

بوت بلند

مدل کفش و بوت بلند

چه بوت پاشنه بلند رسمی باشد یا بوت گرم و راحت، هوای سرد فصل استفاده از بوت است. بسته به مدل بوت هر لباسی که با آن می‌پوشید از جمله پیراهن یا شلوار جین بسیار زیبا می‌شود.

در کمد هر خانمی باید حداقل یک جفت بوت قهوه‌ای یا مشکی باشد. بوت‌های بلند با پاشنه کوتاه بسیار شیک و مجلسی است.

منبع liveabout.com
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.