چگونگی مخفی کردن عکس‌های خصوصی در Google Photos

یکی از ساده‌ترین روش‌ها برای ذخیره عکس استفاده از Google Photos است

یکی از ساده‌ترین روش‌ها برای ذخیره عکس استفاده از Google Photos است. این برنامه کاربران را قادر می‌­سازد عکس‌های خود را سازماندهی کرده و همچنین موجب صرفه‌جویی فضای ذخیره‌سازی در گوشی می­‌شود.

با این حال، اغلب کاربران عکس‌ها و فیلم‌های خصوصی دارند که نمی‌­خواهند در آلبوم اصلی نمایش داده شوند. به همین دلیل دوست دارند این نوع عکس‌ها را مخفی کرده و یا اینکه حداقل از صفحه اصلی Google Photos که شامل تمام تصاویر است مخفی شود و سایر کاربران به آنها دسترسی نداشته باشند. بنابراین، اگر می‌­خواهید عکس‌های خود را مخفی کنید و آنها را از آلبوم اصلی جدا کنید، می­‌توانید از این مقاله استفاده کنید و با یک روش ساده عکس‌های خصوصی خود را مخفی کنید.

برای مخفی کردن عکس‌های خصوصی ، می­‌توانید از ویژگی بایگانی Google Photos استفاده کنید. این ویژگی در دسترس تمام کاربران اندروید،  iOS و کاربران وب است که از این طریق به راحتی می‌­توان عکس‌ها و ویدیوهای خصوصی را از آلبوم اصلی جدا کرد.

برای استفاده از این ویژگی، نسخه Google Photos  بایستی نسخه ۲.۱۵ باشد.

  • برای آرشیو عکس یا ویدیو ابتدا برنامه را باز کنید و عکس مورد نظر خود را انتخاب کنید، سپس دکمه منو که در گوشه بالا سمت چپ برنامه قرار دارد را لمس کنید.
  • به محض باز شدن منو، از طریق قسمت بایگانی (archive) اقدام کنید.

با بایگانی کردن عکس مورد نظر، عکس از آلبوم اصلی پاک شده و به جای دیگری منتقل می­‌شود. می­‌توانید آرشیو تصاویر و ویدیوها را فایل‌بندی کنید و آنها را با موضوع خاص دسته‌بندی کنید تا با یک جستجوی ساده قابل دسترسی باشد.

منبع gadgetsnow.com
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.