نحوه استفاده از Kindle App برای خواندن مقالات آفلاین

تمام مقالات آفلاین را بخوانید!

0

یکی از روش های کمتر استفاده شده مرتبط با برنامه Kindle ، استفاده از آن به عنوان یک سرویس برای خواندن مقالات است که می­خواهید در آینده از این سرویس استفاده کنید .

تمام مقالات آفلاین را بخوانید! همچنین، این یکی از راه ­های نگهداری تمام کتاب ها و سایر اطلاعات مورد نیاز است که در صورت فراموش شدن می­ توانید آن را ذخیره کنید.

به یاد داشته باشید، شما می­ توانید برنامه Kindle را بر روی اندروید، iOS و دسکتاپ نصب کنید، در این مقاله نصب شدن و استفاده از برنامه را در سیستم عامل IOS بررسی می­ کنیم، این روند برای سیستم عامل اندروید نیز مشابه است.

چگونه مقالات را ذخیره کنید تا بعدها از طریق Kindle قابل دسترسی باشد

شما می­ توانید تمام برنامه ها را از طریق منوی اشتراک گذاری (Share ) در اختیار هم قرار دهید. گزینه Send to Kindle گزینه اشتراک گذاری است که در اکثر سیستم­ ها یکسان و محل قرار گرفتن آن مشابه است:

    • مقاله ای که قصد ذخیره کردن آن را دارید باز کنید.
    • برای باز کردن منوی اشتراک گذاری، درون جعبه فلش اشاره شده به سمت بالا ضربه بزنید. توجه داشته باشید که در هر مرورگر ممکن است آیکون اشتراک گذاری در موقعیت های مختلف وجود داشته باشد. به عنوان مثال، در مرورگر کروم و سافاری این آیکون در نوار پایین قرار دارد.
    • با استفاده از منوی Share می­ توانید مقالات و مجموعه ای از برنامه های مورد نظر را انتخاب و به اشتراک بگذارید. آیکون Send to Kindle در ردیف بالا قرار دارد.

 

انتخاب مقاله در نرم افزار Kindle

اگر این گزینه غیر فعال است، روی نماد More (آیکون سه نقطه) کلیک کنید و منوی Activities را باز کنید. تنظیمات اشتراک را به وضعیت On تغییر دهید.

تنظیمات اشتراک در نرم افزار Kindle

  • دکمه Send to Kindle را که انتخاب کنید صفحه زیر نمایش داده می­ شود. این صفحه به شما اجازه می­ دهد عنوان و منبع مقاله را قبل از اینکه روی دکمه ارسال کلیک کنید سفارشی و تغییر دهید.

ارسال مقاله در نرم افزار Kindle

شما می­ توانید که آن را به کتابخانه مرکزی Kindle Cloud یا یک دستگاه واحد ارسال کنید. کتابخانه، گزینه­ پیش فرض است. اگر آن را به یک دستگاه تغییر دهید، می ­توانید دستگاه خاصی را انتخاب کنید.

  • در هر زمان که به برنامه Kindle app خود بروید، می ­توانید مقالات را مطالعه کنید. حتی، می ­توانید مقالات را جمع آوری و یا مقالات خوانده شده را پاک کنید.

استفاده از سرویس Kindle app تجربه جالب و مفیدی است، زیرا مقالات به راحتی ذخیره و قابل دسترسی خواهند بود، گاهی اوقات، Kindle قادر به استخراج داده ها نیست و یک پیام غلط نشان می­ دهد. ولی ارزش استفاده و امتحان کردن را دارد.

منبع makeuseof.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.