ایده هایی برای تزیین دیوار

دیوارهای خانه را با کمترین هزینه تزیین کنید

تزیین دیوار یکی از مهم ترین قسمت های تزیین دکوراسیون داخلی است. اما بهتر است بدانید که برای تزیین دیوار قسمتهای مختلف خانه تان نیازی به صرف هزینه زیادی ندارید و با لوازمی که در خانه تان دارید می توانید دیوارهای خانه تان را تزیین کنید.

دیوار قسمت های مختلف خانه را چگونه تزیین کنیم؟ 

ایده‎های تزئینی برای هر اتاق از خانه با استفاده از چیزهایی که دارید، کم و بیش ۱۰ دقیقه بیشتر زمان نمی‎برد. با استفاده از چیزهایی که شما در خانه دارید، می توانید دیوار هر قسمت از خانه تان را به گونه ای زیبا و متفاوت تزیین کنید.

تزیین دیوار اتاق نشیمن با ایجاد کردن یک تصویر رسمی:

تابلو روی دیوار
تزیین دیوار اتاق نشیمن با یک تصویر بزرگ

 در اتاق نشیمن خود، مسائل مورد علاقه‎ قابل جمع آوری خود را برای نمایش روی یک میز قهوه خوری، میز کنار مبل یا طاقچه‎ی بالای شومینه گرد هم آورید. این وسایل می توانند شامل ظروف رنگی کریستالی، چند نقاشی زیبا،چند ظرف دکوری ویک جفت شمعدان ساده باشید. از تمام این موارد برای تزیین دیوارهای اتاق نشیمن تان استفاده کنید.

تزیین دیوار اتاق نشیمن با تلویزیون:

تلویزیون روی دیوار
استفاده از تلویزیون ال سی دی برای تزیین دیوار اتاق نشیمن

 اگر اتاق نشیمن شما بیشتر محلی برای صحبت و جمع های خانوادگی است و حالتی صمیمانه دارد به شما پیشنهاد می کنیم برای تزیین دیوار از تلویزیون های ال سی دی استفاده کنید.

یک تصویر ورودی خوش آیند ایجاد کنید:

آباژور و عکی برای تزیین دیوار ورودی
قرار دادن یک میز با تزیینات در قسمت ورودی خانه

 دیوار راهرو ورودی یکی از مهم ترین قسمت ها در خانه است و می توانید آن را با یک ترفند زیبا تزیین کنید. برای تزیین آن می توانید از یک ساعت بزرگ، یک میز باریک که روی آن را آباژور و یک تابلو زیبا پر شده باشد تزیین کنید. همچنین حتما یک صندلی تکی را در کنار این میز قرار دهید. اگر تمایل داشته باشید می توانید در زیر این میز چند سبد بزرگ قرار داده و یک سری از لوازم اضافی تان را داخل آن قرار دهید.

دیوار اتاق خواب تان را دقیقا طبق سلیقه خودتان تزیین کنید:

دیوار اتاق خواب
سادگی دیوار اتاق خواب را حفظ کنید

 این فضا یکی از اولین و آخرین فضاهایی است که هر روز به آن نگاه می‎کنید، بنابراین اجازه دهید طبق سلیقه و میل شما جذاب باشد. پیشنهاد می کنیم دیوارهای اتاق خواب تان را ساده حفظ کنید. یک میز کنار تخت شلوغ به معنای یک خواب شبانه‎ی آرامش بخش نمی‎تواند باشد. تنها چیزهایی را آنجا قرار دهید که در طول شب ممکن است به آن نیاز پیدا کنید.

دیوار اتاق کارتان را مانند اتاق خواب تان ساده تزیین کنید: 

دیوار اتاق کار
نظم و ترتیب در دیوار اتاق کار

دفتر کار خانگی شما باید آیتم‎های خاصی را در خود داشته باشد و باید فضای جذابی باشد که که هر روز بخواهید زمانی را در آن سپری کنید. اگر همه چیز سر جای خود باشد تمرکز داشتن بر کاری که می‎کنید ساده تر است. چیزهایی که در کار استفاده می‎شوند هم زمان می‎توانند دم دست و هم مرتب باشند. از یک لیوان بزرگ برای قراردادن مداد‎ها و یک کاسه‎ی دکوری برای قرار دادن گیره‎های کاغذ استفاده کنید. بهترین رنگ برای دیوارهای اتاق کار رنگ های تیره و مات است. برای تزیین دیوار هم فقط از یک قفسه کتاب استفاده کنید.

دیوار حمام را با یک قفسه ساده تزیین کنید:

دیوار حمام
قفسه بزرگ برای تزیین دیوار حمام

 بهترین رنگ برای دیوارهای حمام و سرویس بهداشتی همان رنگ سفید قابل شستشو است. برای تزیین دیوار حمام می توانید از کاشی های مات سفید یا پوشش های مخصوص حمام که طرحدار هستند استفاده کنید. همچنین یک قفسه بزرگ عمودی روی دیوار نصب کرده و تمام لوازم بهداشتی تان را داخل آن قرار دهید.

منبع seemorgh.com
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.