مرور رده

خلاقیت و هنر در خانه

به شما عروسک سازی با پارچه یاد می‌دهیم

عروسک سازی یکی از هنرهای بسیار جالب و دوست داشتنی است که تنوع بسیار بالایی نیز دارد، همانگونه که می‌دانید می‌توان با استفاده از نمد، فوم، پولیش، خز و انواع مختلف پارچه اقدام به عروسک سازی نموده و جالب‌ترین عروسک‌ها را ساخت.

ایده‌هایی خلاقانه برای استفاده دوباره از کیف‌های قدیمی

برای اینکه بدون نیاز به خرید نونوار شوید، كمی خلاقيت و مقداری هم سليقه لازم داريد تا ظاهر تازه‌ای به كيف‌های قديمی‌تان بدهيد. كيف‌های چرمی و پارچه‌ای قديمی را از كمدها بيرون بكشيد و با استفاده از رنگ و چاپ و پارچه آنها را نونوار كنيد.

ایده‌های خلاقانه تزئین لباس نوزاد

جشن سیسمونی یکی از جشن‌هایی است که قبل از تولد فرزند اول در هر خانواده‌ای گرفته می‌شود. برای برگزاری جشن سیسمونی با شکوه بهتر است همه وسایل سیسمونی نظیر لباس و اسباب بازی و سرویس حمام و … را به زیبایی تزیین کنید.

آموزش تزئین خانه با عکس

عکس‌های خانوادگی با هر ژست و پس‌زمینه‎ای همیشه خاطره‌انگیز و دوست‌داشتنی هستند. عکس‌ها لحظات بی‌تکرار زندگی شما را ثبت کرده و با ارزش‌ترین چیزهایی هستند که شما باید همیشه مواظب آن‎ها باشید

۲روش برای بافت سبد

وسایل ساخته شده از حصیر در فروشگاه‌ها به وفور موجود است و می‌توانید آن‌ها را خریداری کنید. اما به راحتی می‌توانید در خانه هم این وسایل زینتی و پر استفاده را درست کرده و لذت ببرید.

از تکه پارچه قدیمی‌تان مجددا استفاده کنید

حتی اگر به اندازه‌ی یک کف دست تکه پارچه از لباسی که قبلا دوخته‌اید مانده، آن را دور نریزید. همه آنها را در یک ظرف در دار نگهدارید تا یک روز که شاید همین امروز باشد آنها را از جایشان دربیارید و برای خودتان سرگرمی‌های خلاقانه درست کنید.