ایده های خلاقانه در استفاده از شمع

ایده های ساده و ارزان برای دکور خانه با شمع

آیا تعداد زیادی شمع ساده در کابینت دارید که نمی دانید چگونه آنها را در دکوراسیون خانه استفاده کنید؟ یا عاشق شمع هستید اما نمی دانید چگونه می توان به زیباترین شکل شمع‌ها را تزیین کرد؟ شمع یک وسیله دکوری کم هزینه و شیک است که در انواع شکل ها، اندازه ها و رنگ ها وجود دارد. با چند ایده ساده می توانید این شمع‌ها را به زیباترین شکل در خانه استفاده کنید.

شمع بر روی جام

شمع و جام و گل
یک نمای ساده اما خیره کننده از شمع

یک نمای ساده اما خیره کننده از شمع. یک شیء یا گل زیبا پیدا کنید، جام را روی آن بگذارید و یک شمع را در بالای آن قرار دهید. بدین شکل شمع شما بلند به نظر می رسد و چشم هر بیننده ای را به خود جلب می کند.

شمع روی سیب

شمع و سیب
روشی ساده و خلاقانه در تزیین شمع

این شیوه از دکور شمع بسیار ساده و خلاقانه است. بخش کوچکی از بالای سیب را برش دهید، به اندازه ای که یک شمع وارمر در آن جای گیرد، سپس شمع را داخل آن قرار دهید.

شمع و شاخه درخت

شمع و شاخه درخت
تکه ای از طبیعت را در دکور خود استفاده کنید

اگر می خواهید عناصر طبیعت را به خانه آورید، شمع را با شاخه های درخت تزیین کنید. یک گلدان شیشه ای بلند پیدا کنید، شاخه های کوچک را داخل آن بریزید، گلدان را با آب پر کنید و شمع‌های شناور را داخل گلدان بگذارید. نور شمع کل گلدان را روشن می کند و حس گرمی به خانه می بخشد.

استخر شمع

استخر شمع
استخر شمع یک فضای آرامش بخش در خانه ایجاد می کند

اگر می خواهید کمی تنوع و سرزندگی به خانه بدهید، یک استخر کوچک با شمع‌های شناور درست کنید. این ایده هم ارزان است و هم فضای رمانتیک در خانه ایجاد می کند.

یک دسته شمع‌های بلند

شمع بلند و بنفش
شمع های بلند را با روبان بسته و داخل یک گلدان بلند قرار دهید

آیا در انبار خود تعداد زیادی شمع‌های بلند و باریک دارید؟ آنها را از انبار خارج کنید، گرد و خاک آن را بگیرید و برای یک تزیین زیبا آماده کنید. از یک روبان برای بستن پنج تا هشت شمع استفاده کنید و آنها را در یک گلدان بلند قرار دهید.

شمع ساحلی

شمع ساحلی
شمع های بلند و کوتاه را با ماسه درون گلدان پهن بگذارید

اگر در خانه شمع‌های استفاده نشده در سایزهای مختلف دارید، این ایده به درد شما می خورد. یک گلدان بلند و پهن پیدا کنید، آن را با ماسه و یا هر چیز دیگری پر کنید، شمع‌های بلند و کوتاه را در گلدان کنار هم قرار دهید. با این کار حس ساحل را به خانه می آورد و فضای آرام به خانه می بخشید.

منبع sheknows.com
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.