آموزش رنگ آمیزی کفش اسپرت

کفش نقش مهمی در سلامتی پا ایفا می‌کند

کفش اسپرت ورزشی خوب ویژگی‌هایی دارد که می‌تواند راحتی و کارایی شما را نیز افزایش دهد. انتخاب یک جفت کفش مناسب ورزش، یعنی انتخاب بین رسیدن به هدف تناسب اندامتان، یا نشستن روی صندلی پزشک ارتوپد! اکثر فعالیت‌های ورزشی و تمرینات تناسب اندام، نیاز مبرمی به پاها، قوزک، ساق و ران پای شما دارند، و پوشیدن یک کفش اسپرت مناسب و اندازه‌ی شما می‌تواند فشار وارد شده بر پاها را کاهش داده و از بوجود آمدن آسیب‌‌های ورزشی پیشگیری کند. همچنین یک کفش ورزشی مناسب، می‌تواند راحتی و کارایی شما را نیز افزایش دهد.

نیازهایتان را بسنجید 

اینطور فکر نکنید که یک جفت کفش کتانی تمام نیازهای ورزشی شما را پوشش می‌دهد! کفش‌های ورزشی اختصاصا برای فعالیت‌های خاصی طراحی شده‌اند. شما می‌توانید کفش‌هایی برای دویدن، پیاده‌روی، کوه‌پیمایی و بسکتبال و در عین حال کفش‌های میخ‌داری برای بیس‌بال، فوتبال و سافت‌بال پیدا کنید. اگر می‌خواهید فعالیتی را حداقل دو بار در هر هفته انجام دهید، به کفش طراحی شده مخصوص آن فعالیت احتیاج دارید.

خرید کفش 

هنگامی که تصمیم گرفتید کفش ورزشی بخرید، سعی کنید که در پایان روز خریدتان را انجام دهید. پاها در طول روز متورم خواهند شد، بنابراین کفش مورد نظرتان باید زمانی که پاهای شما در بزرگ‌ترین اندازه‌ی خود قرار دارند، کاملا اندازه‌تان باشد. همان مدل جورابی را بپوشید که معمولا همیشه به پا می‌کنید. هنگامی که در حال امتحان یک جفت کفش هستید، اطمینان حاصل کنید که کفش، پاشنه‌ی پایتان را محکم چسبیده و بخوبی آنرا پوشانده باشد. وقتی راه می‌روید پاهایتان نباید داخل کفش بلغزد. می‌توانید به جای پرداخت هزینه‌های سنگین کفش‌های ساده تهیه کنید و خودتان در منزل به آن‌ها رنگ و نشاط ببخشید.

وسایل مورد نیاز

  • رنگ اکریلیک
  • چسب کاغذی
  • قلمو

کفش اسپرت

کفش اسپرت

کفش اسپرت

کفش اسپرت

کفش اسپرت

جمع‌آوری و تنظیم: کاویاب

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.