راهکارهایی برای ست کردن شلوار و کفش

راهنمای ست کردن کفش و شلوار برای آقایان

انتخاب شلوار و کفش مناسب در کنار هم اصلاً کار ساده‌ای نیست. ما برای شما راهنمایی را آماده کرده ایم تا از این سردرگمی نجات پیدا کنید.

شلوارهای جین

شلوار و کفش و شلوار جین
اگر شلوار جین شما مثل شلوارهای کیانا وست کمی شل و پریشان هستند آنها را باید با کتانی های ساده ست کنید

این روزها شلوارهای جین تبدیل به یک استاندارد در بین آقایان شده است. این شلوارها که از اول هفته تا آخر هفته پوشیده می‌شوند و در همه جا حاضر هستند تقریباً تبدیل به پشت صحنه ظاهر آقایان شده‌اند. که به معنای آن است که با هر کفشی پوشیده می‌شوند. اما اینطور نیست. شلوارهای جین عالی وجود دارند اما هیچ شلوار جینی آنقدر عالی نیست که با کفش‌های عالی ست شود. شلوار لی و کفش‌های چرمی بند‌دار خود را خانه نگه دارید و یا نگه دارید برای شبی که با رئیس‌تان برای تفریح بیرون می‌روید. چکمه‌های چلسی نیز آنقدر واکس خورده هستند که شما می‌توانید آنها را در بیاورید و حتی آنها نیز دردسرساز خواهند شد مگر اینکه شلوار جین و پوتین‌ها هر دو تنگ و سیاه باشند. اما اغلب شلوارهای جین اینطور نیستند. اگر شلوار جین شما مثل شلوارهای کیانا وست کمی شل و پریشان هستند آنها را باید با کتانی های ساده ست کنید اگر شلوار جین شما روشن‌تر است می‌توانید از کتانی‌هایی که طراحی پیچیده‌تری دارند استفاده کنید. مردان سختکوش که در شرایط سخت کاری هستند و شلوار جین می‌پوشند برای آنها پوتین‌های کاری بهتر از کتانی مدل ییزی ۳۶۰ کار می‌کند.

عناصر اصلی

شلوار و کفش و انواع کفش
شلوار لی و کفش‌های چرمی بند‌دار خود را خانه نگه دارید و یا نگه دارید برای شبی که با رئیس‌تان برای تفریح بیرون می‌روید.

کت

شلوار و کفش و کت
شما می‌توانید یک کت دو ردیف دکمه را بپوشید و نیازی نیست که یک کفش سیاه آکسفورد را بپوشید

 یک دهه پیش تنها انتخابی که شما در مورد انتخاب کت خود داشتید این بود که چند شکاف روی آن قرار داشته باشد. سپس طراحان خلاق‌تر شدند و کت‌ها از شکل یونیفرم درآمدند. حالا شما می‌توانید شلوار و کت خود را جدا بپوشید. شما می‌توانید یک کت دو ردیف دکمه را بپوشید و نیازی نیست که یک کفش سیاه آکسفورد را بپوشید. اگرچه شما هنوز می‌توانید آنها را بپوشید و اگر شما قرار است به جایی رسمی بروید شما باید هم این کار را بکنید. اما اگر اینطور نیست یا اگر صاحب یکی از کت‌های بدون ساختار هستید که می‌شود آن را با یک  تی شرت پوشید پس کمی تجربه مشکلی ایجاد نمی‌کند. آن کتانی‌های ساده و سفید در ۵ سال گذشته اجتناب ناپذیر بوده‌اند. خوب شاید به این دلیل باشد که آنها بهترین دوست خیاط جدید شما هستند. یک شکاف کوچک بین شلوار و کفش تفاوت بین یک ظاهر معمولی و عالی را مشخص می‌کند. اگر کت شما کمی بافت برجسته دارد (فاستونی، پشم یا حتی فلانل) نیاز به یک کفش سنگین‌تر دارید. کفش‌های چرمی سوراخ‌دار یک دستاورد خوب برای شما هستند. فقط از پوشیدن کفش‌هایی که برای کوهنوردی استفاده می‌شود خودداری کنید.

عناصر اصلی

شلوار و کفش و کفش چرم
از پوشیدن کفش‌هایی که برای کوهنوردی استفاده می‌شود خودداری کنید.

شلوار

شلوار و کفش و کت و کیف
اجازه بدهید تا وزن کتان پارچه شلوارتان میزان زمختی کفش‌ شما را مشخص کند

شلوارهای عالی به کفش‌های عالی نیز نیاز دارند. اگر جان‌اف‌کندی (رئیس‌جمهور سابق آمریکا) آنها را پوشیده است شما هم باید بپوشید. کفش‌های روی عرشه کشتی برای تابستان و پوتین‌های اردک برای زمستان و در تمام طول سال کفش‌های لوفر را می‌توانید با جوراب یا بدون جوراب با توجه به وضع هوا بپوشید. اگر این مدل برای شما زیادی دانشجویی است پس کفش‌های چرمی سوراخ‌دار چندین سال به سن شما اضافه می‌کنند. اجازه بدهید تا وزن کتان پارچه شلوارتان میزان زمختی کفش‌ شما را مشخص کند. پارچه‌های زمستانی لایق کفش‌های کلفت‌تر هستند. پوتین‌های کوهنوردی الان مد است، حتی برای آقایانی که زیاد هم اهل ماجراجویی نیستند. از کفش‌هایی که زیاد سوراخ یا روکش نایلونی دارند اجتناب کنید. سراغ نوعی از کفش‌های چرمی واکس‌ خورده بروید که کوهنوردان واقعی تا حالا آنها را نپوشیده‌اند. با تا کردن پاچه شلوارتان روی لبه جوراب ضخیم‌تان آنها را نمایان کنید.

عناصر اصلی

شلوار و کفش قهوه ای
از کفش‌هایی که زیاد سوراخ یا روکش نایلونی دارند اجتناب کنید

شلوارهای ورزشی

شلوار و کفش و تیپ راحتی
راحت باشید و بدون توجه به سن‌تان لباس بپوشید چرا که آن شلوارهای تنگ و خنثی سن شما را گرد می‌کنند

فشن گاهی آنقدر غیرکاربردی می‌شود که زمانی که مدی مثل شلوارهای ورزشی که راحت، ارزان و همه‌کاره هستند وارد میدان می‌شوند، نه تنها دیگر نیازی ندارید صبح‌ها فکر کنید که باید چه بپوشید بلکه باید آنها را سفت هم بچسبید. ریشه‌های ورزشکاری و برش مخروطی آنها را برای پوشیدن با کتانی‌های پیچیده مناسب می‌کند. راحت باشید و بدون توجه به سن‌تان لباس بپوشید چرا که آن شلوارهای تنگ و خنثی سن شما را گرد می‌کنند. انتخاب‌های شما محدود است. کنار هم قرار دادن کفش‌های بلند و کوتاه شاید مد باشد اما یک حدی وجود دارد. کفش‌های پیراهنی و شلوارهای ورزشی سال‌هاست که با هم کنار نمی‌آیند. پوتین‌های نوک برگشته به اندازه خود شلوارهای ورزشی مناسب هستند. کفش چرم جیر مقداری بافت به ظاهر شما اضافه می‌کند اما از آنجا که این کفش‌ها برای بازی چوگان درست شده‌اند آنها هنوز حال و هوای ورزشی دارند که خوب به نظر می‌رسند.

عناصر اصلی

شلوار و کفش ورزشی
کفش‌های پیراهنی و شلوارهای ورزشی سال‌هاست که با هم کنار نمی‌آیند.

تاکسیدو

شلوار و کفش و تیپ مشکی
اگر می‌خواهید که در مهمانی بدرخشید بدنبال یک کفش مخمل یا چرم براق روبان‌دار بگردید

زیاد خوب نیست که با کراوات مشکی‌تان بازی کنید. حتی بازیگری مثل جارد لتو نیز می‌داند که شما می‌توانید ژاکت فیروزه‌ای و وسایل جانبی اضافی را با هم ست کنید اما یک جفت کفش درست و حسابی ظاهر شما را حسابی نشان خواهد داد. اگر می‌خواهید که در مهمانی بدرخشید بدنبال یک کفش مخمل یا چرم براق روبان‌دار بگردید (که با بافت پاپیون شما سازگار باشد). برای تاثیر بیشتر سراغ کفش‌های قلاب‌دوزی شده بروید. اگر شما نمی‌خواهید کسی در مورد کفش‌های شما سوالی بپرسد سراغ همان چرم براق بنددار و واکس خورده بروید.

عناصر اصلی

شلوار و کفش براق
اگر شما نمی‌خواهید کسی در مورد کفش‌های شما سوالی بپرسد سراغ همان چرم براق بنددار و واکس خورده بروید. 
منبع mybenita.com
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.