مرور رده

نکات خانه داری

ایده‌هایی به درد بخور برای چیدمان ظروف در کابینت آشپزخانه

اگر به دکوراسیون آشپزخانه خود علاقه دارید، حتما زندگی را هم دوست دارید. برای اینکه احساس بهتری در آشپزخانه داشته باشید، بهتر است که همه چیز را مرتب و دسته بندی شده نگهداری کنید تا شلوغی و هرج و مرج فضای محبوب‌تان را به هم نریزد.

نکات مهم درباره خرید و نگهداری پادری

انتخاب پادری مانند سایر وسایل‌ها بیشتر از هرچیزی بستگی به سلیقه‌ی شما دارد. اما برای اینکه یک پادری انتخاب کنید که هم ظاهر زیبا داشته باشد و هم بتوانید برای شیک و زیبا کردن دکوراسیون خانه از آن استفاده کنید.

معرفی انواع تجهیزات نظافت و شستشوی خانه

کیفیت بالا در یک ابزار نظافت دستی به معنای استفاده از مواد درجه یک، سازگار با محیط زیست و قابل بازیافت است که عمر بالای محصول خریداری شده را تضمین نموده، از بروز حساسیت جلوگیری کرده و بالاترین کیفیت نظافتی را فراهم می‌نماید

ایده‌هایی برای تزئین آش

این روزها که هم هوا رو به سرد شدن می‌رود هم در آستانه عزاداری‌های ماه محرم و روضه‌های نذری دادن‌های این ماه هستیم شاید بیشتر کارمان به آش پختن و تزئین آش و پخش کردن آش بیافتد.

با روش‌های مراقبت از فرش آشنا شوید

فرش را بطور منظم و دقیق جارو بزنید مخصوصاً قسمت‌هایی که رفت و آمد بیشتری صورت می‌گیرد. راه رفتن بر روی فرش‌های کثیف به کثیفی و لکه‌ها اجازه می‌دهد تا به قسمت‌های پایین پرزها وارد شوند که برطرف سازی آنها مشکل‌تر است