راهنمای انتخاب شلوار رنگی مردانه و ست کردن لباس

 «Chinos» به نوعی از شلوار گفته می شود که توسط نظامیان آمریکایی مرسوم شده است

0
اگر تیپی کلاسیک را می پسندید، شلوار هایی به رنگ خنثی و خاکی را انتخاب کنید و برعکس، اگر تمایل به تیپ های اسپورت دارید، ما رنگ های پاستیلی را به شما پیشنهاد می کنیم. شاید فکر کنید که لباس خریدن ساده است اما اگر بخواهید که ظاهری جذاب و متفاوت از دیگران داشته باشد، باید به آنچه انتخاب می کنید به خوبی بیندیشید و مسلما این کار هنری می خواهد که هر کسی ندارد.
 «Chinos» به نوعی از شلوار گفته می شود که توسط نظامیان آمریکایی مرسوم شده است. این مدل نه مانند شلوارهای پارچه ای خیلی رسمی و نه مانند شلوار های جین غیر رسمی است. این شلوارها که از کتان تولید شده اند، تنوع بسیاری در رنگ بندی دارند. اگر شما هم دوست دارید که این شلوارها را امتحان اما نمی دانید چه لباسی را با آن ست کنید، در اینجا نمونه هایی را برایتان آورده ایم که می توانید از آنها ایده بگیرید.

شلوار و مدل های مختلف
شما می توانید با این مدل شلوار تیپ های گوناگونی بزنید
زمانی که صحبت از رنگ های شلوار «Chinos» به میان می آید، ما با هیچ محدودیتی مواجه نیستیم. شما می توانید با این مدل شلوار تیپ های گوناگونی بزنید. به عنوان مثال اگر تیپی کلاسیک را می پسندید، رنگ های خنثی و خاکی را انتخاب کنید و برعکس، اگر تمایل به تیپ های اسپورت دارید، ما رنگ های پاستیلی را به شما پیشنهاد می کنیم.
شلوار

شلوار و رنگ های مختلف
این رنگ ها، مناسب ترین رنگ ها از نظر برترین طراحان مد و فشن در جهان برای آقایان انتخاب شده اند
این رنگ ها، مناسب ترین رنگ ها از نظر برترین طراحان مد و فشن در جهان برای آقایان انتخاب شده اند.

سورمه ای

شلوار سرمه ای
شما می توانید سرمه ای را هم با کت های رسمی و هم برای مناسبت های غیر رسمی و دوستانه تر به تن کنید.

یکی از رنگ های محبوب که تقریبا با هر رنگی به راحتی ست می شود، رنگ سورمه ای است. همان طور که در تصویر هم می بینید، شما می توانید این رنگ را هم با کت های رسمی و هم برای مناسبت های غیر رسمی و دوستانه تر به تن کنید.

قرمز

شلوار قرمز
اگر می خواهید توی چشم باشید، رنگ قرمز را انتخاب کنید
اگر می خواهید توی چشم باشید، رنگ قرمز را انتخاب کنید. فقط یادتان باشد که بقیه لباس هایتان را به رنگ های خنثی مانند سفید یا خاکستری انتخاب کنید که ظاهرتان خیلی شلوغ به نظر نرسد.

سفید

 شلوار سفید
با پوشیدن رنگ سفید، ظاهری آراسته، مرتب و شاداب پیدا خواهید کرد

با پوشیدن رنگ سفید، ظاهری آراسته، مرتب و شاداب پیدا خواهید کرد. این رنگ به سادگی در کنار بقیه رنگ ها می نشیند و با آنها ست می شود. به عنوان مثال تونالیته های مختلف رنگ آبی در کنار رنگ سفید می تواند یکی از بهترین انتخاب ها برای شما باشد.

خاکی

شلوار خاکی
رنگ خاکی به راحتی با دیگر رنگ ها جور در می آید
رنگ خاکی نیز از دیگر رنگ های خنثی است که به راحتی با دیگر رنگ ها جور در می آید اما پیشنهاد ما به شما این است که رنگ های آبی، قرمز یا همان خاکی را با این رنگ شلوار ست کنید.

صورتی

شلوار صورتی
رنگ صورتی در کنار رنگ های روشنی چون سفید و آبی آسمانی می تواند افراد بیشتری را به سمت شما جذب کند
اگر چه گفته می شود که صورتی رنگی دخترانه است اما این بدین معنی نیست که آقایان دور آن را خط بکشند. برعکس، رنگ صورتی در کنار رنگ های روشنی چون سفید و آبی آسمانی می تواند افراد بیشتری را به سمت شما جذب کند. به علاوه، این رنگ اعتماد به نفس شما را نیز بالا می برد.
منبع tabnakbato.ir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.