چتر زیبا و شیک داشته باشید

با انواع چتر آشنا شوید

مردم، اغلب موقع خرید چتر نمی‌دانند چه چتری بخرند که علاوه بر زیبا بودن مناسب و کارآمد نیز باشد. از آنجایی که هر چتر قطعات بسیاری دارد، ممکن است با شل شدن یک بخش از آن، چتر دیگر به کار نیاید. از طرفی مدل و ظاهر چتر هم برای بیشتر مردم اهمیت دارد. موقع خرید چتر باید به کیفیت فنرها و میله‌های آن، نحوه اتصال فنرها به پارچه چتر حرکت روان و محکم فنرها، دسته و فرم چتر و همچنین جنس چتر توجه کرد. بهترین جنس پارچه چتر PVC است.

۱- گلف:

 این چتر بزرگ با سایبان ۶۸ درجه، بهترین انتخاب برای خانواده‌هایی است که با هم به پیاده‌روی می‌روند. طرح کلاسیک این طرح، دهه‌هاست که طرفداران بسیاری را به خود جلب کرده است. این چتر در رنگ‌های مختلفی تولید می‌شود.

چتر

۲ حبابی:

 این چتر بیشتر بدن‌تان را پوشش می‌دهد و وقتی زیر باران هستید، بعید است زیاد خیس شوید. جنس آن صد در صد از وینیل و بسیار محکم و با دوام است.

چتر

۳–  لوئیس:

 این چتر جمع و جور اما بسیار محکم است و شما را از باران‌های سنگین پاییزی محفوظ می‌دارد. البته دکمه خودکار باز و بسته شدن دارد و برای انگشتان دست‌تان دردسر درست نمی‌کند. این چتر در رنگ‌های متنوع و شادی ساخته شده است.

چتر

۴-  شمشیر سامورایی

این چتر هدیه‌ای زیباست به کسانی که هنرهای رزمی کار می‌کنند. دسته این چتر، آن را شبیه شمشیر سامورایی‌ها می‌کند و به دلیل وجود بند نایلونی، می‌توانید این چتر را مانند شمشیر سامورایی‌ها، با خود حمل کنید.

چتر

۵–  کلمبو:

 این چتر بسیار مقاوم است و هنگام تولید، تمام میله‌های مورد استفاده در آن، از آزمایش‌های دوام متفاوتی عبور کرده‌اند. این چتر همچنین آنقدر کوچک است که به راحتی هرکجا که بخواهید می‌توانید آن را با خود ببرید.

چتر

۶–  آسمانی:

اگر حتی در روزهای بارانی پاییزی، به دنبال آسمانی صاف و آبی هستید، این چتر برایتان ایده‌آل است. همچنین این چتر در آزمایش‌های خود هنگام تولید، توانسته سرعت باد ۹۰ کیلومتر در ساعت را تحمل کند و میله‌هایش نشکند.

چتر

۷-  گاست باستر مترو:

 این چتر به گونه‌ای ساخته شده است که در برابر شدیدترین بادها هم دوام می‌آورد. اگر از اینکه چترتان مدام در برابر باد برعکس تا می‌شود، خسته شده‌اید، خرید این چتر پیشنهاد می‌شود.

چتر

۸–  ایزی تاچ:

 اگر به چتری آنقدر کوچک نیاز دارید تا در کوله پشتی‌تان جا شود، چتر ایزی تاچ پیشنهاد می‌شود. این چتر از محکم‌ترین جنس تولید شده و در برابر آب، گرد و خاک و اشعه ماوراء بنفش بسیار مقاوم است. درادامه یکسری چتر با طراحی‌های خلاقانه معرفی شده است که طرفداران بسیاری به خود جلب کرده است.

چتر

۹–  هشت پا:

 این چتر مناسب کسانی است که از دیدن این جانور دریایی لذت می‌برند.

چتر

۱۰–  سایه درختان:

این چتر، روزهای زیبای پاییزی را با طرح برگ‌های رو به زرد شدن، به خوبی به تصویر کشیده است.

چتر

۱۱–  با عینک ایمنی:

 این چتر بی‌نظیر، علاوه‌بر اینکه شما را از باران حفظ می‌کند، بلکه با عینک بسیار جالبی که روی چترتعبیه شده، کمک می‌کند، اطراف تان را به خوبی ببینید.

چتر

۱۲–  نگهدارنده فنجان چای:

اگر دوست دارید زیر باران پاییزی قدم بزنید و یک لیوان چای گرم بنوشید، خرید این چتر جالب پیشنهاد می‌شود.

چتر

۱۳–  برای کل بدن:

این چتر امکان ندارد، اجازه دهد شما خیس شوید.

چتر

۱۴کاهو:

اگر گیاه‌خوار هستید، این چتر زیبا از طرح کاهو بهترین گزینه به نظر می‌رسد.

چتر

جمع‌آوری و تنظیم: کاویاب

منبع زندگی آنلاین
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.