۴ رنگ کیف دستی زنانه که با هر رنگی ست می‌شود

مشکی تنها گزینه شما نیست.

خانم‌هایی که استفاده زیادی از کیف دستی خود می‌کنند، به خصوص اگر بخوهند کیف گران قیمتی خریداری کنند، معمولا گرایش بیشتری به خریدن کیف دستی مشکی رنگ دارند، زیرا مشکی با هر رنگی هماهنگی دارد و با هر تیپی ست می‌شود. از این رو ممکن است سال‌هاست از کیف مشکی رنگ استفاده کنید اما این بار که برای خریدن کیف دستی مشکی مراجعه کردید، یادتان باشد مشکی تنها گزینه شما نیست. گرچه مشکی با رنگ‌های زیادی هماهنگی دارد اما شما می‌توانید رنگ‌های دیگری نیز امتحان کنید تا کمی رنگ به تیپ شما بدهد.

در ادامه ۴ رنگ غیرمشکی برای کیف دستی به شما معرفی می‌کنیم که هم کاربردی هستند و هم شیک.

رنگ متالیک

کیف دستی متالیک زنانه

کیف دستی‌های متالیک به رنگ‌های طلایی، نقره‌ای، مسی یا دیگر تناژهای متالیک بسیار کاربردی هستند و با هر رنگی ست می‌شوند. همچنین این رنگ‌ها مختص فصل خاصی نیستند. کیف متالیک با هر تیپی همخوانی دارد، چه تیپ مجلسی باشد و چه تیپ اسپرت با شلوار جین. کیف متالیک نیز مانند کیف مشکی است با این تفاوت که جذابیت بیشتری دارد.

سبز

کیف دستی زنانه سبز

سبز را اغلب مانند رنگ‌هایی چون قهوه‌ای، خاکستری، مشکی و برنزه رنگی خنثی می‌دانند. کیف سبز نه تنها رنگ و انرژی به لباس شما می‌بخشد، بلکه با هر رنگ لباس هماهنگی دارد. ترکیب‌هایی چون صورتی و سبز، بنفش و سبز، مرجانی و سبز، زرد و سبز ترکیب رنگ‌هایی زیبا و جذاب هستند. گرچه انواع رنگ سبز مناسب است اما از سبز چمنی روشن استفاده نکنید. گفته می‌شود رنگ سبز آرامش‌دهنده است، پس امتحان کنید.

برنزه

کیف دستی زنانه برنزه

کیف دستی‌هایی که به رنگ بژ، قهوه‌ای ملایم یا عسلی بسیار کاربردی هستند. این رنگ‌ها که بر پایه دو رنگ مشکی و قهوه‌ای تیره هستند، با بسیاری از رنگ لباس‌ها هماهنگی دارند. رنگ برنزه رنگی خنثی است و اجازه می‌دهد رنگ لباس شما بیشتر خود را نشان دهد.

آبی سیر

کیف دستی زنانه آبی سیر

آبی سیر در دنیا رنگ محبوبی است و با همه تناژ رنگ پوست هماهنگی دارد. به این دلیل است که آبی سیر بر پایه رنگ آبی گرم می‌باشد. این رنگ نیز مانند رنگ سبز تکمیل‌کننده سایر رنگ‌هاست. ترکیب لباس صورتی با کیف دستی آبی سیر، ژاکت مرجانی رنگ و کیف دستی کوچک آبی سیر، پیراهن بنفش و کیف آبی سیر همگی ترکیب‌های زیبا و جذابی هستند. همچنین آبی سیر با رنگ‌های خنثی همچون خاکستری، آبی ملوانی، قهوه‌ای، مشکی، برنزه و خاکی نیز هماهنگی خوبی دارد.

منبع liveabout.com
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.