گوشواره را متناسب با فرم صورت انتخاب کنید

در انتخاب گوشواره دقت کنید

0

خانم های خوش سلیقه همیشه به تناسب توجه دارند. حتی برای انتخاب گوشواره نیز باید به فرم صورت و تناسب با آن توجه کرد. گوشواره یکی از ضروری ترین لوازم جانبی است که اگر درست و مناسب ترکیب صورت انتخاب نشود می تواند یک فاجعه به حساب می آید. به همین دلیل است که جواهری ها همیشه یک آیینه در داخل فروشگاه خود دارند تا بتوان انتخاب درستی داشت. گاهی اوقات همه چیز عالی است. آرایش مناسب، لباس مناسب، کفش ها مناسب. اما گوشواره ها آنقدر که باید به تیپ و ترکیب صورت شما نمی آید و همین مساله به تنهایی می تواند همه چیز را به هم بزند

گوشواره
انواع مدل های گوشواره

اما چگونه باید تشخیص دهیم که چه نوع گوشواره ای برای صورت های گرد مناسب است؟ و یا صورت های بیضی و… برای حل این مشکل ابتدا باید انواع اشکال صورت ها را بشناسیم. درسته همینطور که یکسری اصول برای لباس و کفش و اومدن آن ها به شما وجود دارد برای آن ها هم اصولی هست که باید رعایت کرد.

گوشواره
انواع فرم صورت
گوشواره
مدل گوشواره و فرم صورت

برای صورت های گرد:

 اگر صورت شما در قسمت گونه ها تا چانه عریض باشد نوع صورت شما گرد است. باید گوشواره های بلند و آویزان استفاده کنید. این مدل گوشواره ها صورت را کشیده تر نشان می دهد. البته گوشواره های آویز با صفحه های گرد هم نباید استفاده کنید.

گوشواره
صورت گرد

برای صورت های کشیده مستطیلی:

 اگر پیشانی پهن و چانه عریض باشد صورتتان از نوع مستطیلی است. این نوع صورت ها باید دکمه ای، آویز کوتاه یا حلقه ای کوچک استفاده کنند.

گوشواره
صورت مستطیلی

برای صورت های مربعی شکل:

اگر طول پیشانی و فک در یک اندازه باشد نوع صورت شما مربعی است. می توانید از بیضی یا گرد در اندازه متوسط یا بلند استفاده کنید.

گوشواره
صورت مربعی

صورت های قلبی:

 اگر پیشانی شما عریض تر از چانه و صورت از نیمه به پایین شبیه به قلب باشد بنابراین صورتتان از نوع قلبی است. شما می توانید لوستری شکل یا اشکی استفاده کنید.

گوشواره
صورت قلبی

برای صورت های بیضی شکل:

صورت های بیضی بهترین نوع صورت است زیرا می توانند گوشواره در هر شکلی استفاده کنند. البته مثلثی شکل و دکمه ای بهترین نوع برای این شکل صورت هاست.

منبع پارس ناز

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.